Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz Ulkesh #238 üzenetére

    Szélsőséges példa: ha letöltök egy évadnyi filmsorozatot, akkor OSX alatt gond nélkül elindíthatom a 25 rész kicsomagolását egyszerre, majd átváltok egy másik képernyőre és dolgozom tovább, semmit nem veszek észre abból, hogy 25 db 400 megás filmet pakol ki párhuzamosan a háttérben egy időben. Windows alatt 3-4 ilyen és már az egér sem mozdul szinte.

    azért a minit megfektetné :)

    Én egyszer sikerült elérjek olyan halált, mint a tipikus windowsos fehér kép és nincs egér szerű állapot, mikor annyi processt indítottam el, amiknek egyenként nem volt elég az a maradék 3-5% ami jutott.
    imovie renderelt egy filmet, tele effektel, a háttérben kicsomagoltam egy ilyen torrentes dvd filet, 50 részből, átadtam egy 50oldalas pdf-et az adobe distillernek, és mivel még élt, rádobtam 30db 3mpx képet a ps-re betöltésre.
    na ott már a mail utána nem nagyon akart megnyílni, de a hdd az teljes átvitellel dolgozott már és a proci is 100%-on egy jó ideig.

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák