Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    Kb egyetértek az előttem szólóval, még nincs egynapos a cikk és máris több mint 200 hsz van és nem azért mert sok, hanem mert sok a vita és totál nem juttok ezzel előrébb.
    Akinek nem inge...
    Sztem totál mindegy h kinek jön be és kinek nem, meg ki érzi magát többnek attól hogy macje van vagy PC-je, a nagy élet úgyis leszarja hogy milyen gépetek van otthon, a nőket úgysem érdekli, védi mki a maga kis igazát. Nekem van "MAC"-es jóbarátom is meg "PC"-s is, és mégis jól megvannak, egyik sem fikázza még csak poénból sem a másikat csak mert eltér az ízlésük és/vagy pénztárcájuk. Sőt fel sem jön ez a téma, ki nem szarja le hogy milyen gépük van otthon, tudjunk msn-ezni és kész.

    Az ITCafé színvonalát meg erőteljesen rontják ezek hírek, kezd átmenni Blikk színvonalra a lap, egyébként szeretem az ITCafét, de azzal hogy a Ballmer kinyilvánítja a véleményét a konkurenciával kapcsolatban az az ő szegénységi bizonyítványa, ugyanezt gondolnám ha Steve Jobs csinálná ugyanezt, azt meg hogy az ITCafé megír és eltűr ilyen híreket és vitatopikokat az oldalán az meg az ő szegénységi bizonyítványa.

    Egyébként minden tiszteletem a teljes PH!-é.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák