Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz emvy #33 üzenetére

    Vagy inkább Kína. Szerintem nem véletlen a VW botrány sem az NSA első nagyobb szemétkedése, persze micsoda véletlen mindenki tudja, hogy az Összes Diesel ilyen, mégis a legnagyobb alá tettel egy lapáttal.

    USA-nak nem célja az Erős Európa, nem tud úgy fejlődni, mint a hidegháború idején, nem célja, hogy Európa világhatalom legyen. Nem is az.

    USA nagy ívben szarik Európára, az meg tény, hogy ott a Microsoft, Google, Apple, aki ugyanúgy "gyűjt telemetriás adatokat" mint eddig, nem cél semmilyen segítség Európának.

    Egy cél van, hogy az USA állampolgárai úgy érezzék, hogy minden rendben.

    (#26) emvy

    Azért még mindig aki ért hozzá, jobban bízik a nyílt forrásban, mint a microsoftban, aki elvileg nem, de gyakorlatilag adatokat ad el az NSA-nak, meg akinek kell. Azért ezt így kijelenteni? Nem tudom a prism programban mennyi nyílt szereplőt láttál? Én egyet sem, ellentétben a többi Apple, Google, MS, stb.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák