Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    soha nem értettem a tn fikának a lényegét, most ez a hír örömteli, de ettől még ugyanúgy csak nézek.

    ez a vita olyan, mintha egy autós fórumban menne a brusztolás hogy vaze megint kijött az swift 1.3-as benzinessel. amikor frankón ott a nissan gtr, meg a ferrarik. rohadjon el a kezük hogy ilyet gyártanak.

    az átlag felhasználónak nem kell, nincs rá szüksége, nem szempont számára a színhűség és a betekintési szögek. és a számítógép felhasználók 9x% átlag user... olcsó legyen, és lássa a karácsonyi lapokat amiket kap. ehhez nem kell ips és társai.

    nálam is volt nemrég két orvosi monitor ips panellel, 12 bites luc, 170 fokos betekintési szög, 600:1-es kontraszt, meg ugyanannyi cm/d2 fényerővel, vagy 2048x1536-os felbontás mellett 20".os volt... az ára is ennek megfelelő persze.
    szép volt. gyönyörű volt, de ettől függetlenül itthonra nekem is bőségesen elég a tükrös tn csoda amit bevartak a laptopba, mert egyszerűen amire használom bőségesen megfelel, fényképet filmet, nem hegesztek rajta, néha filmezni bőven jó. ettől függetlenül elfogadom hogy másnak más kell, de hogy folyamatosan a fika és a leszólás kell azt nem értem.
    no flame persze :B

Új hozzászólás Aktív témák