Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz VaniliásRönk #64 üzenetére

    A kisgyerekkel mi is történik normális esetben? Nevelik a szülei, fejlődik, átadják neki a saját értékrendjüket és jó esetben felcseperednek. Aztán ha nagykorúak lesznek, a szülők már nem igazán tudnak beleszólni a gyermekük életébe.

    Ugye nem te egyedül szeretnéd eldönteni, hogy több millió embernek mi a jó és mi a rossz? :U Lásd előző posztom.

    Nem azt mondtam, hogy vivá lá demokrácia Kínának, hanem hogy a szabadságjogok korlátozása+cenzúra rohadtul nem legitim, akármilyen ürügyet is talál ki éppen az aktuális vezetés. Számtalan más módszer is van, de ugye akkor bukhatnák a hatalmuk...

    A szélsőségek ellen fel kell lépni, a szólásszabadság nem azt jelenti, hogy SS egyenruhában lehet masírozni, hanem azt, hogy azt mondasz amit akarsz, egészen addig, míg mások SZABADSÁGÁT nem korlátozod vagy veszélyezetted.

    Először sztem értsük a fogalmak alatt ugyanazt, és utána tudunk róla vitatkozni. Szólás és véleményszabadság nem egyenlő anarchia.

    Több európai országban a szcientológia nemes egyszerűséggel egyébként be van tiltva. :U

    Szóval az ultraliberális szürkeállományom nem kell túlzottan megerőltetni... ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák