Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsi99

    addikt

    Tisztelt urak.
    Tud valaki mondani olyan teszt programot ami nem cpu/vga/hdd/ssd sebességet mér?
    Én elhiszem ,hogy egy felsőkategóriás cpu 6-12 maggal lazán visz minden akadályt...
    Viszont én azt látom ,hogy nem mindenki engedhet meg magának/ akar csúcs gépet.
    Olyasmi tesztekre gondolok
    pl böngészö tesztekre... fel megyek egy weboldalra és mérné ,hogy cpu/ram/gpu combo milyen terheléssel futtatja az épp aktuális reklámokat a 25 felpattanó reklámablakkal...
    pl youtube tesztekre... ahol nem a 8k-s reklámokat nézem hanem egy mezei átlagos steam megosztást.
    pl játszol egy flash játékot ...az épp milyen terhelést ad a gépnek?

    pont a közép/alsó kategóriákban van szükség a tesztekre, hogy lásd mi a gyenge láncszem a gépedbe.
    pont a közép/alsó kategóriában senkit sem érdekel ,hogy a gta12 50colos monitoron ,hogy fut...az viszont érdekes lehet pl vegyél még ramot/ssd-t a gépedbe ,hogy a facebook /virtuális asztal amivel a cégnek dolgozol/ miegyébb jól menjen.
    Oké a vérprofik vágják a témát, hogy mi mivel van összefüggésben de a mezei usernek mutatni kell valamit.
    Ph-s tesztekből én nagyon szeretem azt amikor az ócó , közepes, és a prémium kategóriás cuccokat engedik egymásnak... de nem trémárkokkal kellene bemutatni a különbséget hanem olyan cuccokkal amikkel nap mint nap találkozol.... cinebech /kernelforditás/ talán nem ez a kategória.

    Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

Új hozzászólás Aktív témák