Új hozzászólás Aktív témák

  • DJS

    tag

    válasz Penge_4 #229 üzenetére

    "Mivel akkor nem éltél, a múltról maximum annyit tudsz, amennyit a média elmondott róla, meg a történelemkönyvekbe belehamisítottak beleírtak. Ráadásul erősen egyoldalú információt szolgáltatnak, a termelés nehézségére, a betegségekre és ilyesmire fókuszálva."
    :)) :))

    Minek eltitkolni a múltat, ha az emberek nagy részét amúgy sem érdekli... :(

    "Az evolúció fogalmát megértettük, de nem vagyunk semmivel előrébb, mint az ősember, csak az eszközeink változtak."
    Soha nem is leszünk teljesen probléma nélküliek, de azért van különbség aközött, hogy a tinik szerelmeskedős képeinek jogi védelméről beszélünk, vagy arról, hogy milyen kortól engedélyezett az elrendezett házasság.

    "Hát én még nem láttam olyan filmet, amiben a srác feltöltötte volna a barátnője képét a netre, írtad. Olyat annál inkább, ahol az akcióhős (vagy éppen a főgonosz) bosszút áll.
    Vagy olyat, ahol hasonló tetteket hajt végre többnyire egy nő valamelyik szappanoperában."

    De azok TETTEK, te nagyonvitatkozókedvű! Nem csak annyi, hogy feltölt az ipse egy bitsorozatot egy honlapra! Marha nagy bosszú ez, tényleg. "Hunnye, az exemről, akit kidobtam, mert egy tahó, kiderült, hogy egy tahó. De gépezni, azt tud, a bithuszár. Majd én is jól belinkelem az ő iwiw-fiókját, mert az van neki, a hülyéjének."

    "Nem. Az van benne, hogy a nők szexuális tárgyak, vagy ribancok. Régen nem így volt, legalábbis itt nem. Ha már valós történetek nincsenek nagyszülők jóvoltából legalább a nyelvünket elemezd már kicsit. Feleség - A magyar nyelv elég kifejező tud lenni. A nők nem voltak elnyomva, egy közösségben viszont mindenki a saját képességei alapján vállal részt a munkából."

    Nyelvészkedő perceidben javaslom, gondolkozz el azon, hogy miért veszíti el a nő a nevét, ha hajlandó valaki feleségül venni...

Új hozzászólás Aktív témák