Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz haxiboy #102 üzenetére

    Igen, szeminár- és diplomamunkánál felhívták rá a figyelmünket, hogy a forrásmegjelölés és az idézés szabályait be kell tartani!

    De egyébként elárulom, hogy felhasználtam képeket az internetről és a kutyát nem érdekelt! Mert megjelöltem a forrást, onnantól kezdve az olyan, mintha idézném.

    De ezzel most azt mondod, ha én csinálok egy weboldalt, ahova töltök fel saját tartalmat, képeket, az egész template-t én írom, de mivel bárki láthatja xy domain alatt, akkor joga van felhasználni ahogy tetszik?

    Igen! :K Ezt úgy tudnám elképzelni esetleg, hogy mielőtt belépek a weboldaladra, el kell fogadnom a felhasználási feltételeket és számolnom kell szankciókkal a szabályok megszegése esetén, csak úgy léphetek tovább a weboldalra(mint a programoknál). Az úgy már más lenne persze, de alapvetően minden ilyen interneten terjesztett tartalom szabadon felhasználható.

    (#113) copass Nyilván a szemfüleseknek áll a világ! :) De pénzszerzési célokra való felhasználásnál más a helyzet, ahogy korábban is mondtam Stauffenberg kollégának.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák