Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz Béééla #27 üzenetére

    "Bocs, ott dolgozom, nagyon laikus lehetek.."

    Akkor illene úgy megnyilvánulnod, mint akinek van tapasztalata.

    "Jó érzés funkcionális analfabétának lenni? "

    Kösz, nem vagyok az.

    "Ha nem, akkor egy melóhelyen magasról tesznek a hangzatos nevű "garázsprojektekre" és inkább az érdekli a munkáltatót, milyen hasznos tudást szedett össze (mondjuk verziókezelés, risk analysis, stb). "

    Dilettáns helyen igen, ahol normális, szakmailag kompetens a vezető, ott nem. Ahogy egy amúgy eléggé töltelék formula Student félresikerült fejlesztésével is lehet domborítani nagyot. A jelek szerint egyébként elég szar, dilettánsokkal teli helyen dolgozhatsz. egy projekt beírásakor annak sikerességét honnan tudja egyébként bárki is? Példa: Mennyire volt sikeres projekt a Ford C344 második sori ülése? Ha beírom az önéletrajzomba, hogy dolgoztam rajta, lett belőle szabadalmam, mennyire tudod megítélni, hogy sikeres, vagy elbukott volt-e?

    Két év alatt hetvenkettőből tíz állt le, egy újraindult. Nincs infó arról, mikor, esetleg valami földi utasítás feldolgozásakor, vagy máskor álltak le, két eltérő típus. Erre racionálisan gondolkodva, nem kocsma szinten böfögve sem a folyamatosant, sem a valami kimaradt az egyenletbőlt nem lehet rámondani.

    "Ennek ellenére veszélyesen gyorsan romlanak el az órák, ha ilyen ütemben folytatják akkor 15 éve múlva egyik se fog működni (mondjuk ez még benne van a tervezett élettartamban, de akkor is). EZÉRT fognak fejek hullani ha hibásan lettek felküldve."

    Mondd, milyen plusz információid vannak, hogy ilyen fantasztikus kijelentéseket mersz leírni?

    "Én "csak" az iparról tudok nyilatkozni, és az alapján a nagyon kevés információ alapján ami elérhető, lehet még az iparnak se felelne meg amit letettek az asztalra fellőttek az űrbe. Ez a bajom."

    És tökéletesen ismered milyen tesztfázisok voltak, milyen tervezési kritériumok, milyen gyártási követelmények, milyen komplexitása van a rendszernek, tökéletesen tisztában vagy egy atomóra működésével, bonyolultságával, érzékenységével? ugyanis mindent olyan hatalmas mellénnyel jelentesz itt ki, hogy lassan csodálkozom, mit keresel itt és nem a NASA Jet Propulsion Laboratoryban tengeted napjaid.

Új hozzászólás Aktív témák