Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Béééla

    őstag

    válasz #06658560 #28 üzenetére

    "Bocs, ott dolgozom, nagyon laikus lehetek.."
    Akkor illene úgy megnyilvánulnod, mint akinek van tapasztalata.

    és még "nem vagy funkcionális analfabéta" (majd bizonyítod hogy de).
    Idézem tőlem: és inkább az érdekli a munkáltatót, milyen hasznos tudást szedett össze,
    erre:"A jelek szerint egyébként elég szar, dilettánsokkal teli helyen dolgozhatsz. egy projekt beírásakor annak sikerességét honnan tudja egyébként bárki is?"

    Egy szakmailag kompetens vezető a felvételnél esetleg belekérdez, mit tettél, milyen tudást szedtél össze. Én is beírhatnám hogy a "SEM tagja voltam, részt vettem a Schönherz Mátrix LED-esítési projektjében". hangzatos, ugye? Sikeres volt? Hogyne! 2 bites szürkeárnyalatos helyett talán 24bit RGB és emlékeim szerint négyszeres felbontás lett a projekt eredménye. Ráadásul visszakereshető! Amire viszont időm-energiám volt az az, hogy az újfajta rögzítősíneknek néztem utána és pont. Részt vettem vagy nem vettem? A szerinted kompetens vezető nedves álma lenne ez a sor, miközben pár óra gúglizás és néhány levélváltás volt az egész.

    Mennyire volt sikeres projekt a Ford C344 második sori ülése? Ha beírom az önéletrajzomba, hogy dolgoztam rajta, lett belőle szabadalmam, mennyire tudod megítélni, hogy sikeres, vagy elbukott volt-e?
    Almát a körtével, jólvan, erre tellett :DDD
    Nem volt ám az egyiknek sajtóvisszhangja és került bele a történelemkönyvekbe, a másik meg egy sokadik apróság...

    Két év alatt hetvenkettőből tíz állt le, egy újraindult. Nincs infó arról, mikor, esetleg valami földi utasítás feldolgozásakor, vagy máskor álltak le, két eltérő típus. Erre racionálisan gondolkodva, nem kocsma szinten böfögve sem a folyamatosant, sem a valami kimaradt az egyenletbőlt nem lehet rámondani.
    Akkor ideje lenne a racionális gondolkodást elsajátítani.
    Egyértelmű minta lehet nincs, vagy még nem vették észre. Ha rövidzárat emlegetnek, ami ki-bekapcsoláskor van, akkor az szerinted mi? Űrmanók vagy esetleges tervezési hiba?

    Ennek ellenére veszélyesen gyorsan romlanak el az órák, ha ilyen ütemben folytatják akkor 15 éve múlva egyik se fog működn
    Mondd, milyen plusz információid vannak, hogy ilyen fantasztikus kijelentéseket mersz leírni?
    Úgy hívják, matek, talán hallottál róla. Az elérhető információkból az derült ki hogy X év alatt Y db. ment tökre, akkor ha így folytatja nagyon durván saccolható meddig kéne bírnia...

    És tökéletesen ismered milyen tesztfázisok voltak, milyen tervezési kritériumok, milyen gyártási követelmények, milyen komplexitása van a rendszernek, tökéletesen tisztában vagy egy atomóra működésével, bonyolultságával, érzékenységével?
    Akkor TE (és dchard is), mint Space-X alkalmazott, mivel támogatod meg a mondanivalód? (Egyedül Cifu mutatott hozzáértést valaha is a témában, de lehet neki ez a hobbija.) Melyikőtök milyen atomórán dolgozott, milyen műholdat épített, lehet sorolni vagy ha üres a lisa akkor ugyanezen a gondolatmeneten visszafele indulva elhúzni a csíkot! Mellény és arc az van, főleg kedves
    @dchard
    Annak az iparnak, ami az ilyen küldetések során/közben kifejlesztett új technológiából húz hasznot, amit önmagától piacai alapon sosem tudott volna kifejleszteni.
    Persze, mert a szabadalmakat az iparnak jószívűen azonnal átadják, nem adózik egy cég sem amiből finanszírozzák ezeket a projekteket, nem fizetnek kutatókat SEHOL a világon a cégek csak elmennek a KutatAuchanba és leemelik az összes fejlesztést ingyen. Mondd, néha belegondolsz miket böfögsz be? (és még én vagyok a pogácsás, vicces az éjjeliőr szájából)

    Bélabá

Új hozzászólás Aktív témák