Új hozzászólás Aktív témák

  • alamuszi

    senior tag

    válasz rii #36 üzenetére

    Én használtam fél évig MacOSX-et, valamint Van a cégnek mostmár 3 MacMinije, egy MacBook Pro 13", valamint egy sima MacBook. Na most Én Linuxot használok, de ismerem a rendszerek felépítését is, nem csak kívülről. A MacOSX nem gyorsabb, vagy kényelmesebb, mint a Linux. Nem stabilabb, mint a Linux, és semmivel nem szebb, csak más. Ja és lehet, hogy a Windows picit lassabb, vagy nagyobb az erőforrásigénye, csak éppen mindennel kompatibilis, ami PC, mind hardver mind szoftver szinten. Így nem tudom miről beszélsz, mikor a Macosx-re azt mondod, hogy mennyire szuper miért is???
    Mert ezt szoktad meg? Az édeskevés ahhoz, hogy kijelentsd Te vagy Más Mac tulajdonos, hogy ez mennyire jó. Valamint ha a modernségről beszélünk akkor a Windows 7 mérföldkövekkel modernebb, mint bármelyik Unix/Linux like rendszer. És csak hozzátenném szerintem.

    Ha valami ennyibe kerül, akkor a tolerancia, megszokás, minimális legyen, a minőség, megbízhatóság, stabilitás, gyorsaság meg maximális, de ez nem így van. Az meg hogy szerinted..... Na az egy dolog. De kíváncsi lennék, ha 1000 átlagusernek odaadnál Windows után MacOSX-et mennyi mondaná, hogy ennél jobb nincs.

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák