Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tapsi

    addikt

    válasz stevve #31 üzenetére

    :)

    Nem csúsztam el sehol, és nem akarok foggal-körömmel védeni senkit. Sőt, hidegen hagynak a nagyvállalatok is, de te is tudod, hogy ez egy fórum, ahol ilyen témában vitatkozni szoktak az emberek. Szerintem nem voltam sem személyeskedő (bár nem írtad), sem alpári. Ha a "hülye" szó ilyen kontextusban való szerepeltetése számodra már úgy hat, akkor sajnálom.

    "Minden áron bele akarsz kötni olyanba, ami nyilvánvaló. Miért?" - Ez az, hogy nem nyilvánvaló. Sőt, lehet, hogy számodra az, de az még mindig csak a te álláspontod.

    Témához:

    "Azért elég rossz lenne, ha magyar hatóságnak nem lenne hatása itthon egy cégre, aminek külföldi a székhelye." - Miért, szerinted milyen hatása van? Persze a polgárjog keretein belül! Mit tudna tenni pl. a magyar hatóság a Facebook ellen, aminek még hazai irodája sincs?

    A google a hazai jogszabályok alapján törvényt szeg, ha előzetes engedély nélkül továbbítja az adataimat.

    Adatv. tv.: "Az adatok akkor továbbíthatók, valamint a különbözõ adatkezelések akkor kapcsolhatók össze, ha az érintett ahhoz hozzájárult, vagy törvény azt megengedi, és ha az adatkezelés feltételei minden egyes személyes adatra nézve teljesülnek."

    Most is te rendelkezel az adataiddal, és azok csak akkor adhatók át harmadik félnek, ha ezt engedélyezed. Ebben milyen további szigorítást szeretnél?

    Szerk:

    #30: Én azt nem tekintem konstruktívnak, ha azt mondod, hogy írja elő törvény, de nem tudod, hogy mit, és hogy, még nagy vonalakban sem. A felhasználói elvárás pedig eléggé indirekt dolog.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák