Új hozzászólás Aktív témák

  • morschergabe

    tag

    Sziasztok!
    Apple Watch vásárlása előtt vagyok, a 6-os széria (Product) Red verzióval szemezek, szeretem nagyon a piros színt. Ferrari drukker is vagyok, bár nem ez a motiváció a színválasztásban, inkább a szín szeretete (bár minden színnek van olyan árnyalata, ami baromira tetszik) és a megszokott dolgoktól való elrugaszkodás is benne van, utóbbi a kevésbé mérvadó. Amit kérdezni szeretnék, leginkább ilyen óra birtokosaitól, hogy mennyire kopik a piros szín a házról és mennyire látványos az esetleges ilyen hiba? Jelenleg egy Honor Watch Magic órám van, már lassan 3 éve, amit szeretek, de kicsit bealmásodtam újra ( Iphone SE 2020 (Product) Red és Ipad 8) és ehez a AW jobban passzol, illetve engem az EKG funkció is foglalkoztat. Nem tudok betegségről, ami miatt, illetve szakmámból adódóan évente kell is az üzemorvosnál EKG-t készíteni, de pont a szakma miatt lehet érdekes (villanyszerelés). A mostani okosórám bírja a munkát, nem amortizálom, vigyázok rá, hasonló körülmények közt lenne használva az AW is.Itt a kijelzőt persze védi a lünetta, ami kerámia bevonatos, ha jól tudom, ez egyészen jó állapotban van még a kijelzőm körül. Sőt a gyári óraszíj van még rajta :). Szóval: ugyanezt kellene bírnia.És a másik fontos, hogy az AW-al lehet hívást fogadni, ami munka közben megint csak nem hátrány.
    Még egy érdemi kérdés, hosszúra engedett mondandómban: Érdemes volna megvárni az s7 Watchot, vagy olyan újítás nem lesz benne, nyilván drágább indulóárral, ami miatt ez opció.Designt leszámítva, illetve ebből, mire lesz red, ha lesz egyáltalán és gondolom, Október-November előtt semelyiket sem lehet majd beszerezni, ha nem szürkeimportból...
    Köszi előre is a hozzászólásokat!

Új hozzászólás Aktív témák