Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcitp

    őstag

    válasz gps76 #12936 üzenetére

    Na igen, de ezek főleg az iOS sajátosságai. :)
    Amit én előnyeként fel tudok hozni, hogy nálam stabilan, gyorsan, gördülékenyen működik minden, amit használok, és kis méretben. Volt jópár droidos telóm nekem is, mentek rá a ROM-ok, aztán egy idő után már nem érdekelt, csak működjön, ne laggoljon, stb. Az elődeit összetörtem meló közben. Ezt még nem sikerült, meg a 4-est, meg a 4s-t sem; azok kölcsön cuccok voltak, innen jött a fertőzés. Működik rendesen - amire én használom, bevált az SE. :) persze van szebb jobb droidosból is, de ekkora méretben "normális" nem tudom, kijött-e már droidból, bár amióta megvan az SE, nem is figyelem.

    https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

  • radio100jozs

    őstag

    válasz gps76 #12936 üzenetére

    Köszönöm az infókat. Most már szerda este óta használom az SE-t, átpakoltam mindent a Samsung S9-ről ezzel az ios-be alkalmazással. Beállítottam a google dolgokat is. pl a fotókat oda szinkronizálja. Képernyő mérettel nincs gondom, jól tudok vele böngészni, írni, olvasni dolgokat. Filmet szerencsére nem szokásom mobilon nézni. Ami nagyon fura, és még bele kell szoknom, hogy nincs a vissza nyíl alul, mert hát nincs ilyen gombsor sem. A másik, hogy az androidban beállítható, hogy a helymeghatározás milyen módban menjen, és nekem alapból mobil-wifire volt állítva, és ha kellett a GPS, akkor állítottam a nagyon pontos módra. Na ez az SE-ben nem találtam, a "térképes", vagy helymeghatározós alkalmazások rögtön kapcsolják be a GPS-t.
    Amit sajnálok, az az NFC, hogy az OTP simple alkalmazással nem tudok mobillal fizetni, pedig ezt már rég óta használom a Honor8-al is, még a Gránit banknál, mikor indult, már akkor. Illetve van 2 évek óta napi szinten használt andoridos alkalmazás, ami sajnos nincs meg az iOS-re, meg van egy Decathonos GPS-es órám, amit Androiddal gond nélkül tudtam szinkronizálni Bluetooth-on, de itt az SE-vel tegnap sehogyan sem sikerült összekapcsolnom, pedig az applikációt leszedtem az SE-re is. De majd megoldom ezeket.

    Eszembe jutott viszont egy dolog, hogy olyan, hogy a telefonon lévő mappa, és fájlokat, honnan tudom megtalálni, megnézni? Van egy Fájlok alkalmazás (kék mappa ikon), de abban csak a Google Drive, meg az iCloud van benne, csak azt tudom megnézni.

Új hozzászólás Aktív témák