Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz nem_tom #14 üzenetére

    hát na, ott a pont... rémlik nagyon, hogy fősulin volt olyan napunk, amikor lement 10 óra (lényegében 5 dupla, amiben volt tesi is) és tesin kívül 4-ből 3-ból zh... ezeknek a szintje a középsulis fölött volt mérföldekkel... :K aztán este volt még egy nagyzh, ami 19:00-20:00 körül kezdődött... a nap kb így nézett ki: 7:45-16:45-ig órák/zh-k nonstop... aztán pár óra pihenő és még egy nagyzh levezetésnek... voltak ilyen napok is :K (de voltak olyanok is, amikor b@sztunk bemenni az órákra és inkább forraltboroztunk/kártyáztunk egy közeli kocsmában :B )

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Dany007 #33 üzenetére

    na, igen... én is végeztem fizikai munkát 3műszakban és az teljesen más volt... :K műszak elején megvolt, hogy kis "szalagon" 600 a norma, nagyon pedig 800... megvolt, hogy mit gyártunk és folyamatosan elláttam mindkét oldalt alapanyaggal, a félkész terméket pedig elhordtam... kiszámítható volt és egyszerű... tudtam, hogy ha mindkét oldalt frissen ellátom, van 15-20 percem is akár, hogy pihenjek, vagy itt-ott besegítsek :K ez nyári meló volt, de egy több éve ott melózó anyagmozgató elment szabira és én ugrottam be a helyére... ő nem segített be soha sehol, hanem lazsált, ha épp nem volt munkája... én meg inkább beálltam ide-oda, hogy akinek kellett, elmehessen cigizni/inni/mosdóba... lement általában a 8óra, de szellemileg friss voltam utána...

    most pedig: van laza nap és van kemény... kemény, amikor jönnek sorban az ügyfelek, ki kell őket szolgálni... emellett pedig csomó nagyonsürgős árajánlat-kérés is bejön (többször több A4-es oldal terjedelemben, olyan tételekkel, aminek a beszállítását is "élvezet" leszervezni, mert nincsenek szinte sehol raktáron) emellett a főnöknek is kell n+1 kimutatás 4-5 telephely ilyen-olyan adataival... arról nem is beszélve, hogy az irányítási rendszerrel kapcsolatos problémákban is én szoktam segíteni pár tucat embernek... arról akkor nem is beszéltem még, hogy van csomó rutinmunka: árubevételezés, műbizonylatok rögzítése, stbstb... tényleg gyakori, hogy beülök 7:00-kor, aztán 11:00 körül ugrik be, hogy csövelni is kellene már pár órája, aztán 14:00 körül ugrik be, hogy aznap még nem is ettem és 1óra múlva vége a napnak :B ilyen napok után felüdítő otthon leülni kényelmesen, bontani egy sört és rágyújtani...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák