Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dreamdancer

    őstag

    válasz twine #1 üzenetére

    Azt hiszem, az a hír, hogy a tablet és a pc hosszabb távon békésen ellesz egymás mellett, a tablet nem öli meg a pc-t, csak azt az egészségtelen állapotot szünteti meg, hogy egy családban régebben több notebook is volt, amit kábé arra használtak, mint ma egy tabletet, pénzpazarlás.

    És szerintem az is hír, hogy mostanra elhallgattak azok a hangok, amelyek a tabletek értelmét és létjogosulságát kérdőjelezték meg, ma már senki sem dobálózik "Apple-divattal" a témában.

    Nem a lényeg a fontos.

  • Latitude Inc

    csendes tag

    válasz twine #1 üzenetére

    " vagy ne adj isten helyhez kötött asztali gépet..." Ezt nem értem miért állítja be mindenki ennyire gáznak. Valóban szükséges mindenhol az, amit a géptől kapunk? Ez is egy mesterségesen keltett és ma már a technikai lehetőségek által megadatott igény, hogy mindenhol tartalmat fogyassz, mindenhol a fb-hirdetéseket bámuld és sorolhatnánk. Lehet, hogy én vagyok régimódi, de elég az, hogy az otthonomban leülök a gép elé és megnézegetem a számomra érdekes információkat. Amikor valóban emberek között lennél is csak távolítod el magad egy mátrixba, mert az valamiért jónak van mondva. Nem jó. Szóba elegyedni egyéb városlakókkal, jó seggeket látni és a többi ember mozgásából, cselekvéseiből, az események randomitásából fakadó történeseket megélni, na, az a jó. A technika hasznos lehet, (ki)szolgálhat minket, de ne merüljünk alá teljesen.. Nekem egy végeláthatatlanul egybefüggő jégtábla alatt való úszás jut eszembe erről. Ti nem fulladoztok? A hátsókertbe kiülni ujjal szkrollozgatni is jó persze, csak tudni kell a helyén kezelni ezt is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák