Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz Latitude Inc #11 üzenetére

    Pont "rossz embert" találtál meg a kérdéseddel,,,mert erdőben lakom,,,,a családomon kívül két Magyar Vizslával,,,és imádom a seggeket is nézegetni,,, ;) :D
    ráadásul nem vagyok kockafejű antiszociális alkat, hanem épp ellenkezőleg.....mindennek ellenére nem vagyok regisztrálva a facebookon ;] :DDD
    De, hogy ne itt ragadjunk le,,,,továbblépek, és jelzem feléd, hogy nagyon általánosítasz, és szemellenzősen gondolkodsz....(mindezt sértés nélkül gondoltam jelezni)
    Egy okostelefon, vagy tablet, nem csak facebookra jó....és nem csak emberek között lehet "rajoskodni" vele,,, ;)
    A feleségemnek pld sokkal kényelmesebb a kanapén hátradőlve,vagy a kertben a hintaágyon "tartalmat fogyasztani"(csecsemőkről információk,különböző tudástárak, és sorolhatnám még napestig a tartalmakat)!
    Eközben a gyerek ugyancsak a friss levegőn alszik a kiságyban ,,,,
    MIndezt asztali géppel nem tudná megoldani, mert a gyereknek bent kellene lenni ugyancsak a házban, nem szívná a friss levegőt,,a feleségem pedig "görnyedne" a billzet fölött....
    Nem folytatom,,,,
    szerintem ha "nyitott vagy",,enyiből már leesik hogy nem csak facebook társadalom létezik aki a "plázákban tabletezik...."
    És igen, lehet kultúráltan is használni ezeket az eszközöket,,,ráadásul lényegesen kényelmesebben mint egy asztali gépet....
    Csupán csak ennyit akartam azzal a mondattal jelezni....amit kiragadtál a mondandómból ;)
    Üdv

    PS:
    (direkt sarkítottam sok dolgot, hogy hamar érthető legyek,és ne kelljen fölösleges köröket lefutnunk) ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák