Keresés

Aktív témák

  • koko52

    veterán

    válasz CPT.Pirk #32 üzenetére

    Sok ismerősöm be van oltva. Van akinél semmi (legtöbbnél), van aki 3 napig feküdt, a masszőröm vérhígítón él azóta amióta megkapta.

    "Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

  • koko52

    veterán

    válasz CPT.Pirk #47 üzenetére

    Akkor hívjuk után követésnek, nekem mindegy.
    hcl: egyik sem rokonom és egymásnak sem.

    "Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz CPT.Pirk #218 üzenetére

    Hálistennek kapják már az mRNS boostert amivel nagyon jók lesznek az antitest-szintek, legtöbbx még akkor is, ha konkrétan negatív volt az antitest-eredményük korábban.

    #214: brutál, amikor ekkora tömegben szembe jön az emberrel a hülyeség. És az ilyen vernyákol, hogy neki bezzeg húdemennyire jár a szólásszabadság, legyen az akár privát platform.

    [ Szerkesztve ]

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

  • nubreed

    veterán

    válasz CPT.Pirk #221 üzenetére

    Már mindenféle "érvet" hallottam azoktól az ismerőseimtől akik nem hajlandóan beoltatni magukat. A legújabb ami tegnap jött elő, hogy "ha annyira jó az oltás, miért nem vállalja érte senki a felelősséget". Meg "tavaly végig buliztam a nyarat nem hogy egy méter, de sokszor egy centi se volt köztünk, ha akkor nem kaptam el, most miért tenném".

    Mondhatok én bármit ezeknek, egyszerűen nem lehet meggyőzni őket. Egyébként a nem reprezentatív felmérésem szerint sokkal több a nők között az oltás ellenes, legalábbis az én ismerettségi körömben. Egy haverom van aki amúgy idén január környékén átesett a covidon, és ő ennek ellenére (vagy épp ezért) tolja az oltás ellenes dumát, de az összes többi férfi ismerősöm beoltatta magát. Na de a nők... azok közt rengeteg van sajnos és a legtöbbje diplomás vagy épp egyetemre jár.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • vicze

    félisten

    válasz CPT.Pirk #218 üzenetére

    A viszonylagos a mondandóbban kiemelném. A hogyan lehetett volna egy dolog és utólag könnyű okosnak lenni. De ahhoz képest ami elég sok helyen történt a világban, viszonylagosan jól lett kezelve, és pártfüggetlenül azt mondom, hogy a kormány első számú célja, hogy minél előbb minél több vakcinát hozzon az országba működött. De ennek meg is lett a visszája, mert most ott tatunk, hogy 60%-ról nem nagyon mozdul az oltottság, pedig 80+ kéne legyen.
    De nyilván benn van a mások által írt állami médiába vettet 0 bizalom és sok egyéb elsősorban kormányellenes dolog.

    És igazad van, de elég nehéz eldönteni, hogy az alacsony védetettséget nyújtó vakcinák mennyire járultak hozzá, hogy nem volt még ennél is nagyobb a halálozás. Lehet hogy rossz lehet hogy jó, de tökéletes döntést elég nehéz hozni.

    És igen a választás sajnos igen sok országban beleköpött a levesbe, M.o.-n is. :( A radikális csoportoknak tökéletes hogy szavazóbázist szerezzenek bármilyen következmény nélkül.

    A legnagyobb probléma a végtelenül gyenge egészségügy, ami szinte hetek alatt túl fog terhelődni, a legkisebb hullámtól, ahogy be-be férkőzik egy-egy agresszívabb variáns.

    Amúgy elég megnézni a UK rekord magas fertőzöttségi adatait és a hozzá párosuló nagyon alacsony halálozást, innentől nem kell tovább nézelődni.

    [ Szerkesztve ]

  • GeorgeV

    aktív tag

    válasz CPT.Pirk #263 üzenetére

    "Úgy egyébként se a WHO, se az FDA nem engedélyezte ezt a szert covid ellen, az általam látott friss tanulmányok végeredménye az, hogy hatékonynak tűnik, de nem egyértelműen meggyőzőek az eredmények."

    Afrikában nem a covid-ra használják:

    "Az amerikai Merck gyógyszergyár emberek milliói számára teszi elérhetővé ingyenesen a készítményt. Afrikában már hosszú ideje a veszélyeztetett közösségek osztják szét egymás között, és csak akkor hívnak orvost az Isten háta mögötti vidékekre, ha probléma jelentkezik. Ez csak ritkán fordul elő – Ómura Szatosi és William Campbell, az orvosi Nobel-díjjal jutalmazott ivermectin feltalálói, az afrikaiak millióinak megmentője lett."

  • GeorgeV

    aktív tag

    válasz CPT.Pirk #263 üzenetére

    "Ez miféle tea? :F"

    A Magyarok X. Világkongresszusán volt erről egy előadás.
    Ahogy néztem, a YouTube-ról már le is szedték...

Aktív témák