Keresés

Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz floatr #252 üzenetére

    Ez határeset, a covid önmagában is képes ölni, sőt esélyes, hogy ilyenből van több. A tüdőben okozott pusztítást pl közvetlen ő csinálja, nem egy bacis felülfertőződés, ami az influenzával párosítva szeret pl előfordulni.

    Azt nem tudom, hova kell sorolni, ha a konkrét vírusok tönkrevágnak egy szervet (pl szív), ami működik még a vírusok kipucolása után is, de a korábban teljesen veszélytelen életritmusba visszatérve felmondja a szolgálatot és meghal a beteg. Sportolóknál volt több ilyen. WHO szerint már nem covid-haláleset, statisztikákba nem kerül be sehol a világon, valóban nem a halál beálltakor is aktív vírusok okozták, viszont a vírusok okozta kár vezetett hozzá.

    [ Szerkesztve ]

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

  • vicze

    félisten

    válasz floatr #259 üzenetére

    Ivermectin helyett miért nem azt írjuk, hogy ló féregtelenítő? Nevezzük nevén a gyereket má. :)
    És embernél is módosított és jóval kisebb adagban ugyanerre használják.
    Tehát egy féregtelenítő, hogyan előz meg vagy gyógyít egy vírusos fertőzést?

    Pontosan ugyanezért lett hypolva a malária gyógyszer(Hidroxiklorokin), ami szintén lényegében paraziták ellen van. Pont olyan hatástalan, mint bármilyen hasonló szer.

    Az meg még viccesebb, hogy egy parazita mérget biztonságosabbnak gondolnak az emberek, mint egy sima védőoltást. :F

    [ Szerkesztve ]

  • GeorgeV

    aktív tag

    válasz floatr #259 üzenetére

    "Az oltás vs ivermectin párharcban miért jó az utóbbi?"

    Nincs itt semmilyen párharc. Az oltás a megelőzésre jó. De amikor valaki beteg, akkor kellene tudni adni valamit a betegnek, hogy meggyógyuljon. Igen, de miért nem oltattja be magát mindenki? Hát, amikor először elkaptam a covidot, akkor még nem is volt oltás. Most már lett volna, de mivel a korábbi szemközti szomszéd és a volt felettünk lakó szomszéd agyvérzést kapott az oltástól, valamint a szüleimnél is maradandó károsodásokat okozott, ezért vártam egy kicsit.

    Akik nem oltatták be magukat azok közül pedig néhányan kétoldali tűdőgyulladással küzdöttek, vagy még kórházba is kerültek.

    Néztem erre, ez sem jó. Néztem arra, az sem jó. Nem tudom. Járvány alatt állítólag nem szabad oltani. Járvány van. Egyelőre várok.

    Mondjuk, a nagyobbik 23 éves lányom beoltatta magát Sinophram-al, hogy tudjon bulizni, egyedül ő nem lett beteg és mellékhatás sem volt. Mi hárman szenvedtünk a covidtól, ő meg csak nézett, hogy mi van. Nem kapta el, pedig két hétig három oldalról köhögtünk mellette...

Aktív témák