Keresés

Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz GeorgeV #323 üzenetére

    Covidot is el fogják kapni, ld a fentebbi okokat, de az elmúlt hónapban mondjuk még valami rhino-nyavaja keringett.
    A tanárok részéről további agybaj, hogy az illetékes gestapo főhadiszállás a covidos tanárt 60%-os "fizetéssel" hazazavarja, szóval ha valaki etetni akarja a családját, akkor coviddal is bemegy. Abszurdisztán^3.

    Nem fog kelleni félévente oltani, sőt eleve az első 2 dózist lehetett volna bő féléves közzel adni - én pl így fogok eljárni (szeptemberig vártam az első adaggal, vmikor jövő év elején kérem a másodikat).

    A(z oltással vagy természetes úton) megszerzett immunitás egyébként a súlyos lefolyástól akkor is elég jó eséllyel megóv, ha már régi, gyengébb. Ha full védetlenül kapnád zacskó lenne a vége, 2éves oltással meg mondjuk 1 hét láz, otthon.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz GeorgeV #323 üzenetére

    "Igen, félévente oltani kellene. A következő 10 évben 20 oltás?"
    Ezt úgy tavaly nyár-ősszel már lehetett tudni, hogy ahogyan az influenzára, erre sem lesz one time oltás. Viszont azt is, hogy valószínűleg a nagyon durva törzsek kihalnak majd évek alatt, így szelídül a cucc. Az influenza is spanyolnátha-járványként kezdte.

    @t72killer : Itthon teljesen agyament minden. A tanárok egy dolog, de építőipar, stb., ahol full be sincsenek jelentve a melósok, esélye sincs tápra? Megy, fertőz.
    Amúgy az oltás hatékonysága az új törzsekkel szemben csökken; szóval azért nem lennék ebben nagyon biztos, hogy 1 év múlva is megvéd. Jó lenne, de pár évig még mindenképpen érdemes oltatni magát az embernek szerintem.
    Mindezt úgy, hogy influenza ellen nem kértem oltást már tizenéve, mert télen állandóan meg vagyok fázva, fel se tűnik :D .

    A Moderna errefele is ritka, asszonynak kifejezetten csak az felelt meg, sokat várt rá.

    @ricsi99 : :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

  • Sanya

    nagyúr

    válasz GeorgeV #323 üzenetére

    Igazad van! nem is beszélve az oltások mellékhatásáról, amelyet nagyon elhallgattatnak a tudjukkik.

    Nekem az egyik ismerősöm haverjának a szomszédja az oltás után furán kezdett viselkedni, szinte mágneses lett a csávó. Tud vasat vonzani, meg minden.

    A testvére meg utcai harcos volt, és az oltás óta, ha feldühítik, ilyen zöld emberré válik, meg minden, és akkorákat üt vág az ellenfelein, hogy azok csak nyekkennek. De a teljes falujuk megbolondult, van, akiknek ilyen karmok nőnek ki a bőréből ha ökölbe szorítja a kezét, és a kézfejéből kijönnek karmok és azzal aprítja a fát, meg ha jönnek a nehézfiúk behajtani a kölcsönt a providenttől, akkor ezzel ijjesztgeti őket.

    De a teljes faluban ilyen mutációkat okozott az oltóanyag. annyi mutáns lett, hogy eldöntötték, megalakítják a bosszúállók ligáját, és a szupererejükkel a vírusidiótákat kezdik levadászni, akik minden marhaságot elhisznek.

    Eskü!!

    Ismerősöm haverja mondta, mondjuk nem nekem.

    A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

Aktív témák