Aktív témák

  • GeorgeV

    aktív tag

    válasz hcl #258 üzenetére

    "Sehol nem adnak rá ivermectint :D Az egy féreghajtó, ember :D"

    "A japán Ómura Szatosi 2015-ben az amerikai William Campbell-lel átvette az orvosi Nobel-díjat az ivermectin nevű hatóanyag kifejlesztéséért. A Nobel-díjjal nemcsak a gyógyítást magát értékelték, hanem egyben azt is elismerték, hogy az embereknél használható készítmény fejlesztésébe a japán intézet és a Merck gyógyszergyár mellé beszállt a WHO is, az ENSZ Egészségügyi Világszervezete. Egy emberi sejtvonalat fertőztek meg koronavírussal, majd az ezen kialakuló vírustenyészetet kezelték a hatóanyaggal. Így hozott sikert Ómura Szatosi hatóanyaga."

    Nem tudom, hogy az ivermectin hatásos-e a koronavírus ellen. Néhány héttel ezelőtt covidos voltam több héten keresztül, a végén már enni sem tudtam, az utolsó három napban öt kilót fogytam, gyenge voltam és még a levegő vétel is nehezemre esett. Ekkor este ivermectin hatóanyagú teát ittam. Lehet, hogy semmi köze hozzá, lehet, hogy véletlen, de másnap reggelre meggyógyultam, visszatért az erőm és tudtam rendesen enni. Három nap múlva már mentem futni (csak óvatosan, szünetekkel), pedig előtte még néhány lépcsőn is alig tudtam felmenni. Ha ezt sok ember meg tudná ismételni, akkor szerintem érdemes lenne megvizsgálni a dolgot, hátha...

Aktív témák