Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz Meridian #163 üzenetére

    :R :R

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • #17896960

    törölt tag

    válasz Meridian #163 üzenetére

    Futtattam én már sokszor, és még fogom is, csak régen[XP, Vista] mindenfélét woodoo-ztam, hogy minél tökéletesebb legyen a rendszer. :D

    [pl. külön boot/pagefile/program files partíció, meg system mechanic/ccleaner/ashampoo uninstallertől kezdve kutyafüléig, szeánsz szerű töredezettségmentesítéseket hajtottam végre különböző programokkal, és ezeket a rituálékat képes voltam akár heti rendszerességgel elvégezni]

    Manapság meg elvétve ha rányomok pl. a ccleaner-re, de rendszerek mennek le úgy hogy még csak azt sem.
    3-5 havonta egyszer tuti telepítek egy új rendszert, ezt azért meg kell említenem. Mert semmiből nem tart, meg lehet beteg dolog, de én szeretem csinálni. :K

    A win7 elején még próbálkoztam woodoo-zással, de rájöttem, hogy ha nem csinálok semmit sem lesz a rendszer lassabb. :N Ez sokat dob a termék élvezeti értékén számomra.

    Ha teszek rá, hogy mi van vele és szét telepítem/törlöm, használom ezerrel akkor is fel fog állni a gomb megnyomásától számított egy percen belül, és faszán működik. A csajom notijára lassan 1,5 éve, hogy felraktam, és azóta azt gyűri és ha a kezembe kerül nem érzem rajta, hogy bármi baj lenne vele, és az aztán tényleg ritkán lát ccleanert meg ilyesmit.

    más:
    Visszaállítási pont meg szvsz parasztvakítás. Azokért nem kár! Tegye fel a kezét, akinek segített, amikor szüksége lett volna rá! Nekem csak párszor kellett volna, de semmit nem csinált. Még ha saját magam hoztam létre visszaállítási pontot arra sem állt vissza. :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák