Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz hackeeeee #191 üzenetére

    Most tényleg ez jön le??? :W
    1 féle vírusirtót mutattam be, 2 féle mailware-spybot, 2 féle registry takarító, 1 féle töredezettségmentesítőt, és az Autoruns-t, meg Ccleanert-t. (Gamebuster csak érdekességképp volt ott...)
    Mutasd meg a cikkben, légy szíves, hogy hol írtam azt, hogy ezeket fel kell telepíteni mindet! Nagyon kérlek!
    És én 15 éve nem voltam számítógép szervizben...

    "A következő lépéseket innentől csak tanácsolom, nem muszáj mindent, mindenkinek követnie, a teljesen szubjektív véleményünk dönt erről. Mindazonáltal, hosszas tesztelés után úgy vélem, hogy a számos lépés legtöbbjének betartása egy alapvetően otthoni számítógép esetén igen javasolt. Az egyes elvégzendő műveletek között lesznek természetesen olyanok, melyeket nyugodtan mellőzhetünk, mert vagy nagyon erős alkatrészekből álló géppel rendelkezünk, vagy valakinek nagyon fontos például a hibernálás megléte…stb. Ezek azok a pontok, melyeknél mindenkinek saját maga kell döntenie."

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Gorneck

    titán

    válasz hackeeeee #191 üzenetére

    De mennyi...ennél már csak az a jobb, mikor 1-2 ismerős eltipeg hozzám és mutatják mizu. Néha azt kívánom bár ne olvasnák a PH-t. Sajna mostanában egyre többen néznek el felém (sok SSD váltó), akik lelkes amatőrként egy cikk elolvasása után hatalmas szakértelemmel mindent megcsinálnak amit előírnak/tanácsolnak...én meg szopok vele, hogy megcsináljam.

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák