Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D4rkAv3ng3r

    senior tag

    válasz smkb #3 üzenetére

    Két oka van:
    - Magyarországon sokan azt sem tudják mi az a GNU/Linux project, ez tapasztaltam már sokszor.
    - Nem analfabétáknak való, mert nem olyan egyszerű sokszor használni, mint egy Win.-t vagy OSX-et bár már van számtalan olyan disztri ami már könnyen használható (pl. *buntuk, Puppy Linux, Mint stb.)
    Szóval ebben semmi meglepő nincsen. Azt még hozzá lehet tenni, hogy itt Mo.-n sokan törött Win.-t használnak így nekik ugyanúgy ingyenes a Win, mint nekem a Linux.

    A hírhez meg én -1 vagyok, mivel marad a Vista SP2 még sokáig, mivel játékhoz tök 8 mi van fent, egyébként meg mást használok általában játékon kívül. (Meg eredeti és nem fogok venni több Win.-t ;] ) lásd aláírás

    [ Szerkesztve ]

  • D4rkAv3ng3r

    senior tag

    válasz csabyka666 #6 üzenetére

    Az, hogy pár idióta mit mond nem jelent semmit. Az átlag ember annyit ért a gépekhez, mint egy csirke. Be tudják kapcsolni és elindítani a kék e-betűt, azt ennyivel kifújt a nagy "szakértelem".
    Linux-szal kapcsolatban ha megkérdeznéd tőlem egy tucatot fel tudnék sorolni, hogy mit próbáltam ki, és még mit fogok későbbiekben. A közvéleményre nagy ívben kell tojni. A Vista is állítólag rossz lett, de ezt nekem senki sem mesélheti be mivel több, mint 2 éve használom, bár egy ideje már napi szinten. Az XP-nél meg már minden jobb, annyira elavult, nem beszélve a sok hibájáról amit SP-kkel sem tudtak kijavítani. Az agyonhypolt 7-nek is vannak hibái úgyhogy azt sem kell ajnározni, tökéletes OS nincsen, érzelmi kérdést csinálni belőle meg hülyeség. (Ezért totál idiotizmus ragaszkodni az elavult XP-hez.)

    #7 Kíváncsi lennék én is. ;] Ha annak a %-át adnák meg, hogy az adott fajta OS-en belül mennyi az eredeti akkor jönnének ki furcsa arányok. ;] Gyanítom, hogy Apple-re több eredeti OS van, Hackintosh kicsiny felhasználói köre nem átlag felhasználói, ahhoz túl sokat kell tökölni, hogy használható legyen. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák