Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vg

    addikt

    válasz Def26 #13 üzenetére

    Természetes, de én a hírre vagyok kíváncsi, nem a szerző magánvéleményére.

  • Johnny Cage

    addikt

    válasz Def26 #31 üzenetére

    rákereshetsz bármi másra, kb. ugyanilyen szerény adatokat találsz a PC mellett.. a Skyrim-et néztem múltkor, az pl. meglepően jól fogyott PC-re (asszem valahol 2 milliós eladások környékén), de ott is nézd meg a konzolok mellett milyen szám szerepel.. minimum a duplája. :( pedig aztán a skyrim-re minden mondható csak az nem hogy kifejezett konzolos játék lenne (jó, a menüt ott is kritizálták emiatt, de PC-hez meg remek modok vannak, többek között a menü is moddolható.. szóval erre igazából nincs magyarázat)..

  • Wasp_HUN

    tag

    válasz Def26 #40 üzenetére

    Ez a 22-es csapdája... Nem fogyott olyan jól az előző rész, így fektessünk bele még kevesebb energiát, amitől még kevesebb fogy. Azért az első 2 rész is se volt több mezei portnál. Bugos Vsync, borzalmas AA, egér gyorsítás, szűk FOV, billentyűk nem egészen testre szabhatóak és még DLCk se voltak.

    [ Szerkesztve ]

    Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

  • agressiv

    addikt

    válasz Def26 #40 üzenetére

    Mivel a nép veszi a termékeiket nem árt, ha jót gondolnak a cégről. Ha azt írja, hgy kéremszépen tessék megérteni, hogy nem éri meg vele sokat foglalkozni, akkor nem ilyen negatív lenne a hozzálállás.

    Ezzel szemben olyan érveket sorakoztatnak fel, ami még az átlag ember számára is nyílvánvalóan baromság .. Kit néznek ezek hülyének :F ...

    Ha a cikkben az szerepelne, hogy őszintén leírják azt, ami másoknak is nyílvánvaló, a kommentek nagy része együtérző lenne, nem anyázó és ez 100%.

    noisia

    Nem azt mondom, hogy ők aztán húde megcsinálták, de valami korlátozás mégiscsak van.

    Itt csakis arról van szó, hogy a konzolos nem akar hozzányúlni a gépéhez, mert az sony és szép és eredeti és ő az sznob isten amiért ilyenje van. Ez tapasztalat, hisztizik a csávó, hogy drága a játék, nem is tudja megvenni, de neki nem kell krekkelt szar.

    Most akkor miről is beszélünk?

    [ Szerkesztve ]

    Hát még a borz.....

  • Youri

    veterán

    válasz Def26 #31 üzenetére

    Térjünk vissza a vgchartzra, ha majd foglalkozik a digitális eladásokkal is :U addig tényleg cdak arra jó, hogy konzolhuszároknak legen mire pattogni...

    [ Szerkesztve ]

    RTX ON

  • Wasp_HUN

    tag

    válasz Def26 #43 üzenetére

    Sokkal valószínűbb, hogy a kiadó (EA) szabja ezt meg, elvégre ők terjesztik a terméket és ők is adják rá a pénzt. Japánban tényleg megszokott, hogy 1-1 játék miatt hirtelen megugranak a gép eladások, de máshol ez ritka.

    @agressiv: A Dark Soul fejlesztői pont ezt tették. Kijelentették, hogy oké, akkor lesz PCs verzió, de előre szólunk, hogy totál hülyék vagyunk hozzá. Ez is lett, fix 30fps és render felbontás, de mégis azért a többség megértette, hogy ez van, nem erre szakosodtak a készítők.
    Igaz egyetlen ember alig 30 perc alatt csinált hozzá egy fixet, de legalább nem etették a népet akkor se a hülyeséggel.

    Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

  • agressiv

    addikt

    válasz Def26 #46 üzenetére

    Azért nem annyira pcisányi a PC-s tábor és nagyon sokat számít egy cégnek, hogy az emberek mit gondolnak róla. ezek meg rendszeresen lejáratják magukat.

    Hát még a borz.....

  • Puma K

    veterán

    válasz Def26 #52 üzenetére

    A mostani konzolok már elég öregek és ezáltal elavultak így az újabb játékok futtatása problémás.

    Hogy tényleg egy Xbox exklőziv címet mondjak ami új is: Halo 4

    A hetekben játszottam vele 1 tévén, 1 Xbox-ról, és amit láttam az elég gáz volt.
    Single-részben hosszú töltési idő és néha beeső FPS, darabolás.
    4 kontrollerrel irányítva deathmatch-et eszméletlen ronda textúra és akadás.

    Más elsőként Xbox-ra megjelenő játék még 2008-ban: GTA IV
    A GTA IV pl szerintem elég nagy eséllyel lett olyan mint amilyen mert az Xbox-ban lévő hardver nem bírta volna el a nagyobb pályát ami magában foglalja a több embert, több mozgó és álló járművet és még nagyobb betöltendő területet.

    A GTA IV-ben lévő összes ember pedig ezt az "intelligenciát" hordozza magában: Euphoria Tech (GTA IV Engine)
    (Érdemes megnézni a videót)

    Tehát lehet hogy már a IV-et is megcsinálták volna San Andreas méretű térképpel csak az engine-t akarták tesztelni egy régi, GTA 3-as pályával. hogy a mostani konzol hogy bírja na meg persze már ki kellett adni egy GTA-t,
    Konzolon lehetett hallani, hogy akad/laggol a GTA IV --> 25 FPS alatt produkál.

    Ellenben ha megnézed a különféle mod-okat PC-n amiket csináltak a GTA-hoz akkor lehet látni, hogy eléggé lehetne még feljebb vinni a látványt (lásd photorealistic mod-ok, és a gyönyörűbbnél gyönyörűbb részletesen kidolgozott autók amik nem igényelnek semmilyen mod-ot csak egy manager-t amivel cserélgeted a járműveket, fegyvereket és mindent amit akarsz).

    Sokan mondják, hogy a GTA IV egy rosszul optimalizált játék, de ezt rendszerint olyan emberek jelentik ki akiknek nincs megfelelő hardver a birtokukban, hogy jól fusson valamint tört verziót szereznek be amihez meg nem rakják fel a patch-eket.

    Mikor megjelent egy Intel E8400 (2 mag, 3Ghz)-am volt, 4 GB RAM-mal és egy ATI HD 4850 (512 MB/256 Bit), ezen jól futott, majd pont ahogy játszottam az idő tájt jött a sokat javító 1.0.4-gyes patch ami az autók kidolgozottságát szebbé tette és az optimalizáltságot javította. Miután ezt a patch-et felraktam jobban ment mint eddig és feljebb vehettem a grafikát.
    Aztán később lett egy i5-750 (4 mag, 2.66Ghz@3.2Ghz), 4GB RAM-os Nvidia GTX275 (896 MB/448 Bit) masinám amin meg még jobban futott.

    Jelenleg egy laptopról játszom néha multiban, ilyen grafikai beállításokkal:

    Nagyon jól megy, játék közben az élményt semmi nem rontja. Ez már egy félig-meddig kitesztelt beállítás.

    Egy régi barátom akinek az asztali gépében Nvidia GTX670 van ő mondta, hogy nem is gondolta volna, hogy ilyen jól fut a laptopomon:
    Lenovo Y570A
    -CPU: Intel Core i3 2310 (2.1 Ghz, 2 core -> 4 threads (HT) )
    -RAM: Kingston 8192 MB 1333 Mhz DDR3 Kit
    -IntVGA: Intel HD 3000 min 32 MB max 1696 MB
    -DedVGA: Nvidia GT555M 1 GB GDDR5 / 128 Bit
    -HDD: Seagate 500 GB / 7200 rpm Sata-II
    -Display: 15.6" LCD-LED 1366x768

    Jelenleg a GTA IV 1.0.7-es patch-nél tart.

    Egy szó mint száz az újabb konzolokat én rühellem, mert primitív játékokat adnak ki rá (Nyomd meg jelzésre az "A" gombot és egy 5 kombós támadást megcsinál... és te csak nézzed a videót az aztán nagy fun), valamint sok játék készítő arra fejleszt, mert a sok primitív embernek a sok primitív játék szórakozást nyújt.

    Lehet most azt gondolod, hogy én csak a grafikára megyek rá, meg hogy az NPC-k úgy reagáljanak mint a való életben, de ez nem így van:
    Régről egy nagyon jó konzolos, pontosan PS-es játék: Drakan

    Ha csinálnak egy olyan összetett, szórakoztató és esetleg még nehéz játékot konzolra mint a Zelda, Sonic, Drakan, Dynasty Warriors, War of the Monsters, Devil May Cry stb. akkor én azokkal szívesen játszok, de az AIM-os COD-tól hülyét kapok.

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák