Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz dezz #144 üzenetére

    Konkrétan azért, mert amit írt, az önmagában tartalmazza a cáfolatot.

    De ne kezdjük már el 500. alkalommal a hálózat terheléséről, az osztott erőforrásokról és egyebekről történő vitatkozást, mert valami iszonyat módon herótom van a wofa userektől. Az se lenne baj, ha egyszerű fórumozó négy alapművelettel tisztában lenne és hajlandó lenne erőfeszítéseket tenni, hogy megértse, hogy működik a rendszer. Az etikai részről szóló vitára dettó ugyanez vonatkozik.

    Viszont az írásodban megjelent egy új elem is, amit mástól én még nem láttam, ezért engedd meg, hogy kiemeljem:
    "Viszont, a kultúrából való részesülésünk és munka utáni kikapcsolódásunk drasztikusan romlott, talán egy kicsit depresszívebbek is lettünk emiatt.". Hoppá. A te életminőséged romlott, mert se torrentből, se boltból nem szerzed meg az új filmeket, zenéket? Jól értem?

    Ha jól értem, akkor azt neked kell tudni, felmérni, *beárazni*, hogy az életminőséged romlása szerinted forintban mennyit ér. NA PONTOSAN ENNYI A REÁLIS PIACI ÉRTÉKE A FILMEKNEK. Nagyon kiválóan bebizonyítottad, hogy miért lopás a warez és a film/zene letöltés. Köszönöm.

    Nagyon kikívánkozik belőlem egy idézet: "Semmit sem ér az a fegyver, amivel nem lehet mindkét irányba lőni" Ezt (ha jól emlékszem) Hobber Mallow szájával mondja ki Asimov az Alapítvány c. kötetben.

    Jut eszembe, a skype-nak semmi köze ahhoz, hogy a upc-t nem egy olyan fedhetetlen ember jelentette fel az nhh-nál, akit jogos tevékenységében korlátoz a p2p priorizálás, hanem egy olyan, akiről azért lehet sejteni, hogy tolvaj.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák