Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoja™

    őstag

    válasz Cathfaern #71 üzenetére

    A második opció játszik nálam és a reggeli, délutáni csúcsforgalmat is van szerencsém átélni nap mint nap.

    (#85) Porthoszx: Annyira azért kevésnek nem mondanám, havonta 1500-2000km összejön és akkor még a hétvégi kirándulásokat/csak úgy kocsikázzunk egyet szituációkat nem számoltam bele.

    Az autópályás részt teljesen megértem, csak akkor megyek fel pályára, ha külföld az úticél, belföldön ha tehetem, mindig autóúton járok.

    Elhiszem, hogy vannak olyan emberek, akik már belefáradtak a vezetésbe, de én nem ilyen vagyok, de tegyük hozzá, hogy nem összehasonlítható a pesti forgalom a debrecenivel.
    Tényleg kényelmes dolog beülni a haverokkal sörözni, az autó meg úgy is hazavisz, de erre a célra nekem a mai napig is megfelelnek az analóg alternatívák. ( gondolok itt a taxira, vagy arra, hogy az asszony nem iszik, hanem vezet ;] )

    De hogy ON is legyek: Szerintem ahhoz, hogy biztonságosan is alkalmazni lehessen az önjáró funkciót, minden második autónak ilyennek kellene lennie. De ez csak az én véleményem, hazai viszonylatban amúgy sem mostanában fog elterjedni, tekintve, hogy nem minden 2. ember engedheti meg magának a 13 millás autót, még ha maga az autó és a belerakott technológia egyébként nem is számít drágának.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák