Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    válasz fordfairlane #48 üzenetére

    Jó de én erre reflektáltam:

    mert ha az igénytelenséget és a marketinges cukormázat leszámítjuk, a tabletet jelenlegi formájában tényleg csak az tudja érdemben hasznosítani, aki vagy elég gazdag ahhoz, hogy legyen neki a maradék 3 eszköz mellé egy ilyen is negyediknek

    Tehát ha valakinél van PC, notebook és okostelefon akkor tényleg luxusnak tűnhet a tablet. Nálam is megérett már az okostelefon csere de inkább tablet mellett fogok dönteni. A telefon meg marad telefon.

    (#49) morgyi: OTG kábellel csatlakoztathatsz külső tárhelyet de minek? 2 film elég rá egyszerre mert úgyis lemerül kb. 4-5 óra alatt. De talán majd lesz olyan is.

    [ Szerkesztve ]

    Thanos was right.

  • Penge_4

    veterán

    válasz fordfairlane #48 üzenetére

    "Ami pedig a platformot illeti, tavaly több ARM processzort gyártottak, mint eddig összesen x86-ot, mióta világ a világ. Aki nem látja a paradigmaváltást ennyi év után sem, az vak, vagy csak durcás"

    Majd akkor látom a paradigmaváltást, ha futni fog ARM alatt olyan, mint Photoshop, AutoCAD, meg úgy leginkább minden. Jelenleg még a böngészők esetében is az ARM edition = a mobile edition-nel. Addig csak egy lufi.

    (#49) morgyi "Mondjuk arra én is használnám, ha lenne bennük mondjuk alapból 128 giga tárhely."

    Ubuntu Edge-ben annyi van. Az mondjuk okostelefon (méretű), amit HDMI-n ki lehet lőni nagyképernyőre és gyakorlatilag egy teljes értékű (amennyire az ARM-es a jelenlegi szoftverkínálattal és a lebegőpontos műveleteivel az lehet) desktop Ubuntu fut majd rajta, amihez lesz egy telefon GUI. Meg dualbootos lesz Androiddal.

Új hozzászólás Aktív témák