Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    addikt

    Csak a root-ot ellenőrzi.... Semmi más... Pedig a biztonság nem root függő....

    Töröltem az app-ot, nyomtam egy unroot-ot a superSU alkalmazásból, majd installáltam az alkalmazást és utána ment a regisztráció...
    Pedig amíg rootolva volt bármi olyat tehettem volna, ami miatt az unroot után is ugrott a biztonság....
    Ez csak arra jó, hogy csesztessék a mezei felhasználókat..... és ne kelljen felelőseget vállalniuk... csökkentsék a kockázatot, anélkül, hogy energiát fordítanának rá.....

    Ez számomra nem gond, mert én olyan mezei felhasználó vagyok, aki csak arra használta az root-ot, hogy letakarítsa a sok szemetet a telefonjáról, majd egy tiszta rendszert használjon..... Így sokkal biztonságosabb, mint ha rajta lenne a gyári szemét....

    És igen a nagy neves akarom mondani divatos gyártók, hűde biztonságos rendszerén is találni szemetet, olyan szoftvert amire semmi szükség....

    Szerintem is gáz,hogy nem lehetek a saját tulajdonomban levő eszközöm teljes jogú felhasználója, csak trükközéssel. De ezt még benyelem, megoldom.
    De az már felháborít, hogy egy bank, akinek én fizetek a szolgáltatásért, a hozzám hasonló ügyfelek pénzéből tartják fent magukat és az egész rendszerüket, és még megmondja, hogy ez van, én nem használhatom a szolgáltatást amiért én fizetek... Ahelyett, hogy a pénzemet arra költenék, hogy egy tényleg biztonságos app-ot fejlesszenek, olyan titkosítással, amihez csak az app fér hozzá.... és ne a készüléket kelljen korlátozni..... Jah hogy ez drága.... Hát költsék erre a pénzt és ne pedig arra, hogy pl az én településemen levő fiókra, ami 9-15 között van nyitva és 12-13 között ebédidő. Ez az igazi pénzkidobás......

    Engem legyőzött a BANK és a rendszer......

    Aki teheti váltson tényleg.... hátha az segít és észbe kapnak.... De nem hiszem....
    Vagy legyen népszavazás: Akarja-e Ön használni rootolt telefonon az OTP SmartBank alkalmazását......
    :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák