Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eastone1

    senior tag

    válasz Nosam #105 üzenetére

    +1

    Dózsa parasztjai sírva röhögnének rajtunk hogy milyen ostobák vagyunk.
    De van itt egy két különösen hülye a fórumon akikről a JÓFIÚ című horror jut az eszembe.

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Nosam #105 üzenetére

    " Ami azt illeti ennek benne kéne lennie az internet előfizetési árban."

    ohh persze aztán a kis miskolci isp meg majd dobja szét dzséjzí meg bíber között a lét? whut?

    "Hány film is van a kb 30 csatornán egy hónapban?"

    értékelhető és friss és ami engem érdekelne? egész pontosan 0?

    " Ehhez képest még plusz mennyi az internet?"

    várj. most te tényleg komolyan összehasonítod az előfizetési díjakat és azt mondod hogy ha fizetek 1.5k-t a tv-ért és 2-őt a netért akkor legyen annyi film a neten mint a tv-ben? őőőőőő..... ezen még dolgozz

    de tessék. képzeljük el a te világodat. előfizetsz az internetre 2k-ért. ezért kapsz 30 weblaphoz hozzáférést, amin a híreket és tartalmat csak akkor olvashatod amikor azt postolják, viszont azt is megszakítják 20 percenként 15 perc reklámot tolnak a monitorodra. nem tudom nekem valamiért nem tetszik...

    a kábelszolgáltatás ára nem fedezi a csatornák működési költségének a tizedét se... a többit más módszerrel vasalják be amiért a néző fizet amikor bambul a tampon reklámon meg a termékmegjelenítéseken. cserébe pl ma a retekklubbon nézhetném a csi-t ami vagy 5 éves alsó hangon mint "film". 10 éve pont ezért mondtam le a tv-t...b

    "Hazugság, hogy nem fizetnek az emberek a filmekért zenéért"

    van aki fizet, és most pont ők a parasztok a főparaszt szemében ;] dózsa mi? grat :U

    "túl sokat fizetnek érte ahhoz képest amennyit azok érnek..."

    mármint ki szerint ér mennyit és a torrentezés mihez képest túl sok? neked mennyit ér meg egy godsmack koncert jegy? jah hogy semmit? nekem megért egy jó használt swiftet mert csak usában játszanak továbbra is, úgyhogy kicsit utazni kell értük, viszont nekem ezer éves álmom... az ilyen globális értékmegállapítással mindig az a baj hogy rettenetesen égő, ami neked nem érték az nekem vagy másnak az, ahogy az iphone se ér a fórumlakók 80%-ának semmit se, mégis minden idők egyik legnagyobb volumenben értékesített készüléke. érték? tényleg szubjektív vonalon akarsz általánosítani? szerintem fölösleges...

    van filmre is működő alternatíva like netflix. csak azon is a nagyobb filmek mind akkor jönnek ki ha már lepörgött a dvd eladás, tehát alsó hangon 1-2 éves tartalmak, de nem ritkák a frissen felkerült anyagok között a 10-15 éves filmek se... sorozatokból kicsit jobb a helyzet, de ott se a vetítés után kerül a műsortárba...cserébe azt legalább működni látszik és közelebb áll a tv előfizetési díjakhoz. viszont ott ilyen havidíjak mellett nem fogsz minden filmet dvd premieren látni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák