Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz MaCS_70 #97 üzenetére

    Ja, ez így jól hangzik, csak a gyakorlatban megvalósíthatatlan, aminek az a következménye, hogy bizonyos százalékban olyanokat is korlátoznak, akik nem vétettek semmi ellen. Márpedig az alaptalan vádaskodást senki sem szereti, másrészt, mint mondtam, mi alapján állapítják meg, hogy mi minősül egy családnak, és mi nem. Írtam példát, az egy család, mi alapján korlátozod? Ráadásul ha 4 slotért fizetsz, miért nem mindegy, hogy ki használja azt a 4 slotot? Az ő szempontjukból mi a különbség aközött, hogy egy lakáson belül megy 4 stream egyszerre, vagy 4 lakáson belül megy? Nyilván semmi. És nyilván arról szól az egész, hogy a szolgáltató kitalál olyan csomagokat, amikkel ő pumpálhat ki több pénzt belőled, a saját haszna érdekében, majd utána rinyál, ha ezt valaki kihasználja.
    4K HDR-hez pl akkor is a legnagyobb csomagot kell megvenned, ha egyedül nézed. Ha egyedül akarod nézni, kapsz 480p-t, esetleg megveszed a következő csomagot az FHD-ért, és az egyik slotot nem nézi senki.
    Én nem védeném ilyen vehemensen az üzleti alapon működő cégeket. Elmondtam, ne rinyáljon, adjon egyetlen csomagot, ami 4K HDR, egyetlen stream-el, és akkor nem fogja senki kölcsönadogatni, cserébe nem húznak le egy csomó embert azért, mert nem 480p-t akar nézni.

Új hozzászólás Aktív témák