Új hozzászólás Aktív témák

  • Piton

    tag

    Olyan jo, h mindenki mindent tud! Ennek orulok! :)
    Tamogatom, h megszunjenek azok a helyek, ahol nem hasznaljak... Felenk is van ilyen es rajtunk - egy eMagyarorszag pont uzemelteteseert vagyok felelos - meg rohognek, h betartjuk a dolgokat...
    A WiFi-t kozpontilag nem akarjak engedni, mert h serulekennye valik az egesz halozat... Fura felfogas, de reszben elfogadom...
    A megszuno helyekrol szerintem is at lehetne csoportositani eszkozoket, a kihasznaltakra...
    Igen a tulaj fejlesszen? hallottal mar arrol, h maximalizalt dijak vannak? :) Net pl max 100Ft szerinted mit is lehet ebbol fejleszteni??? Ha nagyon jol megy vmi, akkor mondjuk lehet nulszaldos a dolog... De akkor mar jol megy... :) Foleg kis telepulesen...
    A datumokrol meg... Az eMagyarorszag pontok 2004. május 1-en nyitottak meg...
    Azt, h mikor kezdodott az elod a sulinet meg a KozHalo, KozNet stb ne keverjuk szerintem... Itt most nem az a lenyeg, h a gondolkodas meg az os meg nem tudom mi mikor indult...

    De ha hivatalos forras kell:

    "KözHáló program

    2004. február 10-én digitális alapkőletétellel indult el a KözHáló program megvalósítása, amely az utóbbi évek legnagyobb, több tízmilliárd forintos, kormányzat által támogatott informatikai infrastruktúra-építési programja, amely több mint 2500 településre jutott el. "
    Forras: http://www.koznet.hu/

    [ Szerkesztve ]

    Kódból vagyunk...

Új hozzászólás Aktív témák