Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Snowcat

    tag

    válasz Rickazoid #48 üzenetére

    Én nem tudom milyen világban élsz, de ezt fejtsd már ki bővebben. Milyen agresszív módszerekkel erőltették az emberre a Facebookot?? Lehet én láttam rosszul, de környezetemből kiindulva mindenki önként regisztrált, legfőbképp azért, mert már valami ismerősének volt. Az hogy ismerős címtárain keresztül spameltek meghívókkal? Tényleg nem szép dolog, de ugyanmár, rengeteg ilyet kaptam és kapok most is más oldalaktól is, de akinek nem tetszik, max két katt és törölve.
    Ezzel szemben a Google sok éve jól bejáratott, tömegek által használt és szeretett szolgáltatásait láncolja erőszakkal ehhez a plus mókához. Mostanra eljutottunk oda, hogy minden ami Google, erőszakosan nyomja az arcodba, hogy regisztrálj, sőt sok esetben tök független szolgáltatásokat nem is használhatsz nélküle. Olyan nyalánkságokról ne is beszéljünk, hogy tömegeknek lett plus fiókjuk teljesen kéretlenül...
    És mielőtt jönne a szokásos mantra, nem vagyok FB fan és Google hater, mindkét cégtől van amit szeretek és amit nem. De ettől az agresszív G+ stratégiától lassan hánynom kell.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák