Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    válasz Morden24 #30 üzenetére

    Nos, a Google-nek van pár szolgáltatása, amivel a Facebook nem rendelkezik, ha csinálnának egy közösségi oldalt, amibe integrálnák a YouTube-ot (ami másodsorban közösségi oldalként is működik, emellett Facebookon is úgy oszt meg az ember videót, hogy YouTube videót linkel be), a Marketet (online szinkronizáció a telefonnal, illetve lényegében a Market funkciói Android felhasználóknak) és a ChromeOS-t részben (sokkal bonyolultabb játékok és alkalmazások a felhőben, mint amit a Facebook valaha is nyújtani tudna), akkor oda-vissza agyonverhetnék a Facebookot a szolgáltatások terén. De nyilván ekkora melót nem akarnak, pedig logikus lenne, de valamiért más irányból közelítik meg a dolgot.
    Amúgy nem feltétlen kellene regisztrálni ismerősök miatt mindenhova, akinek nem tetszik, hogy egy ember csak egy helyen van fenn, annak nem tetszik és kész, így járt. Idővel pedig kialakulnának normál felhasználóbázisok, lenne mit preferálni. Mellesleg az e-mail bőven elég a normál kapcsolattartásra, chat-re is van 25 millió alternatíva (de még közösségi oldalakon is meg lehetne oldani, hogy üzenjenek egymásnak felhasználónév ismeretében, aztán engedélyezhető, szűrhető vagy tiltható lenne az oldalon kívülről érkező üzenet fogadása - de ez az ugye, ami nem fog megtörténni), nagyon tudom sajnálni, akinek ez nem elég és tényleg az a legjobb szórakozása, hogy 3452 ember mindenféle idióta firkálmányait olvasgassa egy weboldalon, meg a hülyébbnél hülyébb képeket nézegesse - Tisztelet a kivételnek, aki értelmesen használja; nincsenek sokan. Csak 10+ ismerősöm van Facebookon (nem is tudom pontosan, olyan rég jártam ott, de nincs 20), de néha nagyon unom, amit ott találok ha elvétve belépek. Mintha 20-25 éves emberek hirtelen 5 évessé válnának. Meg tiltottam már le nyíltan rasszista irományokat az üzenőfalamról egy volt osztálytársamtól, akiből nem néztem volna ki ilyet.

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Új hozzászólás Aktív témák