Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    Mennyi nettó, inverz okosságot olvasni itt... :DDD

    Azt hiszik egyesek, hogy ő maga, a gépén futó összes tevékenységet, netes forgalmat tudja monitorozni és kontrollálni és még véletlenül sem csúszik be vmi, főleg, ha a biztonsági rések sincsenek befoltozva...meg hogy az AV is felesleges... :W
    Próbálgattam egy időben én is, csak mikor az általam ártalmatlannak vélt oldalakra és letöltésekre is később beriasztott a védelem, ráadásul megalapozottan, akkor inkább átgondoltam ezt a "majd én magam kiszűröm" dolgot.

    Az XP lehet, hogy népszerű és sikeres (volt), de ma már nem kicsit elavultnak számít és egyszerűen egy csomó dolog jobban meg van csinálva és kényelmesebb az újabb Windows rendszerekben. Én biztos nem váltanék vissza rá, max ha fizetnének érte jó sokat. :D És ezzel szerintem a többség is így van, itt a fórumon biztosan.
    Másrészt, ha még lenne támogatása x évig és vki csak pusztán ragaszkodik a megszokott rendszeréhez, akkor még megérteném. De eleve egy olyat terméket használni és még isteníteni is, amiről már a saját gyártója is levette a kezét és fokozatosan egyre több más gyártó is ezt fogja tenni, nem különcség, hanem egyszerűen hülyeség...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák