Új hozzászólás Aktív témák

  • Fontos?

    tag

    Én teljesen elégedett vagyok a WIN 10 -el !:)

    XEON X5460 (OC)
    GA-EP35-DS3
    DDR2 8Gb
    GTX 750 Ti OC 4Gb

    Azért írtam le, hogy lássa sok ember, ez egy fura és régi konfig, öreg CPU, öreg alaplapon megkínozva...

    Ezen nekem tökéletesen fut, kisebb hibák voltak, de ezek win 8.1 -en már előfordultak és orvosolhatóak. -elégedett vagyok.
    --------------------------------------------------

    Páran írták, nálam is előfordult a hang akad, vagy serceg... -hiba.

    Hát ez sajna driver, ha hiszitek, ha nem.
    Sokat szenvedtem, mire rájöttem, mert azt gondoltam az öreg alalap, vagy az OC miatt van esetleg, de nem és ez kimondottan driver gond.

    A gyári, legfrissebb driverekkel mind ez van, egész 8.1 -től végigjátszottam, hogy melyik lehet, aminél ez megszűnik. Már ott tartottam, feladom... és úgy is hagytam, kb egy hétig.
    Aztán rájöttem, hogy a win 10 update beállításainál, ha bepipálom a kisablakot, akkor a win szed le magának drivert.... így is lett és láss csodát, a hiba megszűnt! ;)
    (gépház>>frissítések>>speciális...>>egyéb-MS termékek... pipa a kisablaknál)
    Utána, ha a driver felkerült, újraindítást követően ne felejtsétek kivenni az említett helyről a pipát, mert esetleg a többi hardverhez is leszedi-lekényszeríti a "számotokra nem megfelelő" drivereket.
    -ez esetben most PONT az általa szedett driver hozta meg a várt reményt.

    -----------------------------------------------------

    Más:

    Korábban használtam sokat a RIVATUNER szoftvert...
    - régebbi rendszereken nem volt gond, de win 10 -nél az Emsisofttal összeakad, újraindul az Emsi, vagy még az sem...
    (ezt sem írnám a win 10 hibájára, ez sajnos az Emsisoft hibája)

    - régebbi rendszereken szintén nem volt ilyen gond, de olvastam több-másik fórumon, hogy eltűnnek, vagy alaphelyzetbe állnak vissza az asztali ikonok...sokan ezt is a win 10 -re írták....hibásan...
    Rá kellett jönnünk, hogy az ESET a hibás! Akiknél ilyen előfordult és törölték az ESET -t, a hiba megszűnt.
    Itt is nem egy esetet látok, hogy hibát találnak és nem, hogy megoldanák, könnyedén a win 10 nyakába varrják és pakolják vissza a régit... ok, tegyék, szívük joga. -csak hát... a két fentebb leírt dolog is bizonyítja, hogy sok olyan eset van, hogy nem is az új rendszer, mind inkább a driver- és -vagy szoftvergyártók sara az adott hiba, holott tudtommal régóta tesztelhető az új rendszer.
    Miért? Azért, mert ha 2 szoftver összeakad... az nem a rendszer hibája.
    Ha a driver nem működik megfelelően és a google ontja a problémákat, adott rendszeren, adott hardverrel, akkor a hardvergyártó szarik bele.
    -ilyen 1xrűen.
    ---------------------------------------------------

    Hát 1szó,mint száz... az Én részemől teljesen elégedett vagyok az új rendszerrel és nem ütköztem olyan, vagy akkora hibába, amit nem lehetne megoldani és rákényszerítene egy visszaváltásra...

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XNBP18nrRdw#!

Új hozzászólás Aktív témák