Új hozzászólás Aktív témák

  • [DoN]$[LeoN]

    tag

    válasz I_Am #97 üzenetére

    Busta is tagja a Wu Tangnek. Tudod aki csináld néhány zenét Wu tang albumra, az tagja lesz automatikusan... (van ilyen szabályzata is, asszem 4v.5 számban kell legalább közreműködnie). Busta amolyna ''tiszeteletbeli tag, mert régebben csinált velük zenét, mára már nem.

    Azért Puffyt se szóljuk le!!! Vannak neki is nagyon jó, nagyon eltalált zenéi, tény viszont, hogy nem akkora arányban, mint amekkorában Biggie. (bár nekem személyszerint Biggie zenéje nem nagyon jön be, szal Tupac sokkal jobb s z á m o m r a. De nagyon jó és igényes, érzi faszául az ütemet, minden megvan benne ami kell, csak nekem valahogy nem...

    Na meg ott van Jam Master Jay, az ő halála zárta le tul. képpen a háborúskodást (talán végleg, de legalábbis azóta nem menne a harcok.. nyíltan legalábbis (én nem tok róla).

    Ma gengszter rap létezéséből húznak még sokan hasznot, de én leszarom igazábó, hogy mennyi a mondanivalója, csak legyen joh :DD
    Tény, hogy van még mindig aki leragadt a kelet-nyugat harcnál, de azok egyre jelentéktelenebbek..

    Fat Joe is kezd bejönni, eddig elég láma volt szerintem, de van egy aránylag uj zenéje a Terror Squaddal - Lean back a címe, hallgassátok! Nagyon jó!!

    A magyar zene terén teljesen egysetértek veled! Ja és Majka - Tündi bündi, nekem bejön (bejött, mer már unom, mégha szégyen is ez a Majka csávó :D)

Új hozzászólás Aktív témák