Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Papi74

    aktív tag

    válasz Blood Mage #2747 üzenetére

    Elöször én is billentyüzetröl nyomtam és nekem is mindig kifarolt a háta,most hogy kormányal nyomom már nem pördülök meg :K

    Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

  • Brian_GT

    őstag

    válasz Blood Mage #2747 üzenetére

    Előszőr billentyűzettel próbáltam én is, hát kanyart nem tudtam normálisan bevenni nem, hogy még jó időt is fussak.
    Aztán volt egy Genius gamepadom az már valamicskét jobb volt, de ott is a szokásos billentyű eset, hogy gombnyomásra vagy analóg húzásra full gáz. Szóval az sem votl az igazi, na meg hát a kanyarodáss sem lehetett olyan szépen megoldani.

    Most lassan 3-4 hónapja van Momo-m...azzal egyszerűen isten a játék.
    Minden kanyart szépen belehet venni, sokszor nem is kell fékezni csak elég ha elveszem a lábamat a gázról és ami rettentően fontos, hogy a manual váltónak és az erővisszacsatolás miatt ha besokalnám a kanyart visszaváltok és vagy ahogy é akarom megáll csattanást elkerülve a kocsi, vagy eltudok fordulni még.
    Illetve az, hogy van motorfék ami eszméletlen, előszőr nem értettem miért áll meg majdnem full a kocsi ha fékezek, pedig ugyan úgy kanyarodok ugyan azzal a gáz fék hatásfokkal.
    Hát igen pont ez volt a baj, hogy nagyon jól megfiogta a kocsit a motorfék és együtt az már sok volt.

    Szerintem kormányon kivül ezt a játékot én nem tudnám élvezni már, sok játék van ami nagyon szar kormánnyal elismerem mert sok ilyennel találkoztam de ez nélküle halál sztem.

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák