Új hozzászólás Aktív témák

  • szikrobi

    csendes tag

    Sziasztok !

    Egy párnapja én is játszom vele :) és tényleg jó a grafika,bár az irányítása kissé nehéznek tűnik számomra.A GTR2-öt kormány nélkül nem tudtam igazán jól játszani és nem tudom,hogy a GRID-ben mennyivel lenne jobb vele.Igazából még sosem volt kormányom és azt sem tudom milyet kellene először venni,mert a G25 túl drága és a Momo-ban sem vagyok biztos,de valami márkásabb Force-os kormányt talán bevállanék.
    Az Online játékot meg először szerettem,de sajnos arra jöttem rá,hogy a profikat szerintem kormány nélkül nehéz utolérni és ami a legnagyobb baj az,hogy túl sok olyan ember van aki nem ismeri a pályát és azt még el is nézné az ember nekik.
    Viszont meg se lehet őket normálisan előzni,mert a jobbik eset az ,hogy rádhúzzák a kocsit a rosszab meg az ,hogy gátlástalanul rommá zúznak :W .
    Tegnap este aztán jól fel is húztam magam és nem is tudom,hogy lesz e még kedvem multiplayert játszani.
    Természetesen,ha egy normális 10 fő körüli társaság kialakulna,akkor még szivesen nyomnám online is,mert másképp úgy sem derülne ki az ,hogy milyen szinten megy számomra a játék.

Új hozzászólás Aktív témák