Új hozzászólás Aktív témák

  • mgy

    senior tag

    válasz Patics #172 üzenetére

    Hogy adjak (felelősséggel) tanácsot, úgy, hogy nem értek hozzá? :D Itt mindannyian most építjük az első-második gépünket. Ezért ne tegyél már szemrehányást! Nekem se fogja senki a kezem! Itt nagyrészt mindenki a maga kárán okosodik, youtube videókból tanul építeni, repülni egyaránt. Nekem is nagyon hiányzik itt a környéken valaki, akit kérdezhetek, de beletörődtem, tisztán, folyamatos készenlétben tartom a szopórollert.
    De linkeltem neked SP F3-ból eredetit, az jó, és olcsóbb, mint az utóbb mutatott bg-s.
    ---

    A 4sre váltásnál biztosnak kell benne lenned, hogy minden alkatrészed bírja majd a nagyobb feszültséget, fel van-e erre készítve. De amiket te összeválogattál emlékeim szerint mind 4s képesek.
    ---

    Egy dologra nagyon figyelj! Nehogy egyszerre rendeld be az egész kosarat! Egyrészt akkor meg kell várnia az utolsó darabot is, míg előkerül a raktárból (soha ne hidd el az on stock feliratot), másrészt ha kíváncsi rá a vám mi van a csomagban, már késő okoskodni. Én azt szoktam csinálni, hogy szétszedem 30 dollár körüli adagokra, az még épp nem vámköteles (vám+ÁFA!!!), de a bg már általában ad hozzá ingyen trackinget. Figyelem a csomagot, s ha nem indul el egy napon belül, megkérdezem cseten, miért. Ekkor ki szokott derülni, hogy valami nincs készleten, azt kidobom, refund, a többi meg jön.
    ---

    Ma várom a 150-es gépre a motorokat-escket, hétvégén építkezés (is) lesz. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák