Új hozzászólás Aktív témák

  • gahor72

    aktív tag

    válasz Geth #4550 üzenetére

    Erőltettem én drága barátom!

    Ha feljebb görgetsz egy kicsit láthatod,hogy fel is állítottam különböző teóriákat,különböző helyzetekre.

    Csak a kérdést elindító kolléga nem árulta el még,hogy miért is gond ha az áram szünet után elindul a nas??

    Ha elindul..
    Ha nincs a lan porton adat mozgás úgy is leáll egy idő után a winyó.Gondolom be lehetne állítani azt is hogy
    értesítést küldjön egy e-mail címre...
    Az értesítés után távolról még aplikáción keresztül is le lehet állítani,ha akkora dráma ,hogy megy.

    Beszélgetünk a semmiről,mikor emberünk így kezdi:"Tudnátok olyan egy vagy két lemezes QNAP NAS típust ajánlani"
    Ergo pénz nem számít :),nics konkrét típus.

    Úgy gondolom,hogy 2019-ben egy egyszerű szünetmentes táp nem egy istentől elrugaszkodott dolog.

    Nekem sem volt,amíg egy zárlatos légkondi haza nem vágta a tv-m és a hdmi kábelen keresztül a TS-269 pro nasomat,kb 2TB adattal együtt.

    Azóta csak a tápon keresztül megy minden,így minden védve van a feszültség ingadozásoktól,kimaradásoktól,stb.

    Egy egyszerűbb nas+ szünetmentes lenne oda a megoldás,de hát mindenki úgy kockáztat ahogy akar.

    üdv

Új hozzászólás Aktív témák