Új hozzászólás Aktív témák

  • kezdosql

    tag

    válasz sztanozs #2273 üzenetére

    Szoveges listak, odaig jutottam, hogy lemasoltam oket, a szovegeket A-W betukkel helyettesitettem, mert csak 24 fele elem van a 15 listaban.
    Raadasul minden listaban csak egyszer szerepelnek az elemek, es abc szerint sorbarendeztem oket.

    Ugy tunik, a listak egy resze egymasnak reszei, de vannak kulonbsegek, es legalabb ot teljesen fuggetlen van.

    A sorbarendezest ugy kell vegezni, hogy a legnagyobb elemet tartalmazonal megkeresni, melyek a reszlistai, es azokat sorrendbe rendezni, majd megnezni, hany fuggetlen lista van, es azoknal is reszlistakat keresni.

    Azt nem tudom, hogy ciklusban ez megoldhato, vagy inkabb kapcsolatok szerinti munkalistakat kellene letrehozni, es ott tarolni, hogy hol tart a feldolgozas.

    Ket napja bujom a webet, de ilyen mintaprogramot eddig nem talaltam, csak olyanokat, amik listakon beluli elemeket keresgelnek es/vagy modositanak.
    Itt valahogy a komplett listakat kellene kezelni, ahol lehet, hierarchikusan.

    Azon vacilalok, talan jo lenne tablazatban az egeszet megjeleniteni es akkor ranezesre lathatom, melyek a legnagyobb elemszamu, egymastol fuggetlen listak, es akkor mar van egy tampontom, hogy minimum hanyfele csoportositas lesz.

Új hozzászólás Aktív témák