Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dönc

    tag

    válasz deadwing #185 üzenetére

    Nekem sosem volt a szívem csücske a töltő+hevítő páros miatt, amíg normál cigit szívtam, akkor is hordtam magammal 3+ öngyújtót, mert vagy elhagytam, vagy szereztem másoktól tök véletlenül egyet-egyet. :D
    Mivel a Heets-el csak tavaly december eleje óta vannak tapasztalataim, így nálam elég gyorsan eljött az a minőségi esés, ami felvet néhány kérdést bennem. Rengeteg ilyen "besült" töltet volt, amiből semmi nem jött, akármit csináltál vele. Nekem a másik tipikus eset, hogy mikor raknád bele a hevítőbe, akkor megszorul, még ha elő is melegíted, akkor is. Ezek néha törtek is.

    Nekem a rezgés is kimaradt a végén gyakran, egyszerűen csak kikapcsolt a hevítő. Ezt nem a második nekifutásnál, már az elsőnél is csinálta.

    Mindezek ellenére nem mondom, hogy botrány a konstrukció. Valószínűleg, ha jelzem az ÜSZ-on akkor találunk rá megoldást. A normál cigiről lehozott ez is, ami nekem nagyon nagy dolog.

    Pulze-ról annyi infó, hogy a mai iD beszerző körutamon mondta a dohányboltos lány, hogy már vannak infóik a 2.0-ról és lesz tapizható példányuk is valószínűleg.

Új hozzászólás Aktív témák