Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mazsika

    őstag

    válasz DM-Fan #18305 üzenetére

    látod ez a baj hogy megint te vagy az igényes meg a jó, meg a te megoldásod, meg ahogy te tudod/gondolod! egy tv-be is megy pár kábel azért, meg a ps3ba is, nem hinném hogy az az egy kábel lógna ki ami a pcből a tv-dbe megy! de nem kötekedni akarok! sőt elnézést kérek, csak ezt a másokkal való beszélgetéseidkor is látom és azért kicsit már uncsi... félretérve azt hogy én nem értek egyes dolgokat, és te pedig esetleg értesz, tudsz (amit nem is tagadok, sőt...) ettől még más véleménye, tippje, tanácsa is jó lehet!

    Dáccsika

  • Djuree

    félisten

    válasz DM-Fan #18305 üzenetére

    "Amúgy nem is emlékszem ki bukta el egy PS3 árát nemrégiben, mert olyan okosnak hitte magát."
    ez meg hogy jön ide :F ennek semmi köze az okossághoz. ebből látszik már nem tudsz mivel védekezni :C sajnállak, elég szánalmas egy figura vagy :C

    "tudatlanul osztani az észt nem az."
    asszem te bizonyítottad itt be a tudatlanságod azzal hogy valamit leszarozol amid sosem volt az elmondottak alapján :U

    amúgy meg neked is minek kellett a wifi? gondolom neked 1 kábeled sincs a szobádban :DDD
    látszik ehhez sem értesz, a wifi nem csak a kell kábel-nem kell kábel dologról szól, olvass utána kicsit ;)
    parancsolj, segítek. jó olvasgatást.
    wi-fi

    "hány métert lehet átkábelezni erősítésmentesen minőségromlás nélkül"
    hát 10 méternél te még semmi minőségromlást nem fogsz tapasztalni elhiheted ;) eleve amit 10-nél tapasztalsz, ugyanazt tapasztalod 1 vagy 2 méternél, nagyságrendbeli különbség nincs :K

    "Szerintem olvass egy kicsit vissza, hogy milyen stílusban és milyen hasznos dolgokat kezdtetek beszólogatni ketten a router témával kapcsolatban"
    nem tudom ki kezdte az egészet azzal hogy szar a tp-link. aztán jól le lettél oltva, mert mindenki azt használ és mindenkinek bevált :C

    ennyit rólad....

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák