Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby007

    tag

    válasz panpeter92 #60448 üzenetére

    :)
    hát igen az sajnos nem az én világom, még ez a 340 körüli összeg is igen fogcsikorgató. 400 ezer felett tv-ért csak akkor adnék pénzt, ha havi 1 millió lenne a fizum. Egyszerűen fel sem tudom fogni, hogy ezt ki engedheti meg magának. Nem beszélve arról, hogy ez csak egy nyavajás tv. Inkább az a borzasztó, hogy kiadok valamiért 350 ezer pénzt és jó eséllyel ezért csak egy kompromisszumokkal megspékelt cuccot kapok. Én úgy gondolnám, hogy ennek kéne a felső kategória árának lennie. Tele vannak az üzletek 5-6-7-800 ezres készülékekkel és már bőven ott vannak a milliós és a feletti készülékek is. Nem értem, az átlag bér meg bruttó 220. Miről is beszélünk itt, kinek pakolják tele ezeket az üzleteket ezekkel a masinákkal?
    Már majdnem politizáltam, de olvastam, hogy azt nem lehet. Szóval lehet, hogy inkább nem is fogok semmit venni, mert annyit meg nem ér, hogy kiadjak a kasszából 350 ezer pénzt és utána meg azt nézhetem, hogy milyen szar, miért is nem vettem 1 millióért tv-t.
    Egyszerűen elfogadhatatlan, hogy ennyi pénzért nem lehet egy normális tv-t venni.

Új hozzászólás Aktív témák