Új hozzászólás Aktív témák

  • rigo88

    aktív tag

    üdv
    bár szerintem a ghost-égés csak parasztvakítás, magyarországon sajnos divat lett mindentől félni, mégis tartok tőle, hogy ha véletlenül úgyfelejtem a tévét a htpcvel akkor beleéghet a tartalom, nem ritkán hagyom úgy órákra... (mego.: képernyővédő bekapcsolása. :D)
    ennek ellenére, és annak ellenére, hogy pl a ssd meghajtóm teljesen hétköznapi hdd-ként használom döntöttem a minőség javára a plazma mellett. (még nem 100%, függ h mit kapok és mennyiért..)
    a választott egy pana TX-P50X50E avagy egy lg 50pa6500 van róluk bármi tapasztalatotok?
    előnyük, hátrányuk? melyiket javasolnátok inkább?
    tv, film, hd, néha sport, játékkonzol de inkább a régiek emu-val snes, sega ilyesmi. viszont mivel nagyjából semmire sincs időm, így mindösszesen néhány órát nézem/használom naponta így a ghostos ökörség kizárt... tehát ne ez legyen a szempont :)
    köszi a véleményeket!
    r

    ja igen és mi ez a plazma "vibrálás"? érzékeny a szemem, 60 hz monitortól percek alatt piros lett a szemem. de még 100hztől is huzamosabb idő után.

    és van még egy tv de ez "csak" ldc úgyhogy félve írom ide csak offba: philips 47 pfl 4606 h ja és ez csak 47" pföjj :))

    [ Szerkesztve ]

    Dirr

Új hozzászólás Aktív témák