Keresés

Aktív témák

  • DEW3yl

    tag

    válasz Stehe #6034 üzenetére

    Nem tudom pontosan, hogy a nem egyenletes alatt mit értesz, de nem kell félned nem lesz gond vele. Ahogyan a DVDk 576/480-as felbontását is szépen konvertálja át, így az esetlegesen jobb minőségű - és felbontású - képanyagból sem fog rossz eredményt kihozni. Természetesen nem ugyan az mintha 1:1 pixelmapping-gel jelenítené meg (mondjuk HDMI vagy komponens összeköttetés esetén), de nem kell aggódni sem.
    Egyébként ne szorítkozz csupán a felbontásra mikor minőségi videót akarsz nézni, mivel rengeteg 720p-s rip nem olyan minőségű, mint egy jó DVD: igaz megvan a szinte dupla felbontás, de zavaró blokkosodás, valamint kromatikai hibák jelentkezhetnek. Már csak azon egyszerű okból is kiindulva, hogy könnyen talál az ember 4, valamint 7 gigás 720p-s mkv-t is. Már a kettő között is lényeges a különbség. Szerintem tömörítetlen DVD-kkel érhető el a szebb eredmény (termlszetesen HDDVD és BD back-up-okat leszámítva).

    Screw you guys, I'm going home! Megj.: a teknológia szót nem azért írom eképpen, mert azt hiszem így helyes, hanem nekem így tetszik.

Aktív témák