Új hozzászólás Aktív témák

  • BusinessGuy

    őstag

    válasz kecsu10 #101522 üzenetére

    Az első résznek nagyon nem az volt a baja hogy ráküldték a Zeldát maximum ha az év játéka baromságot nézzük amit szerintem egyik sem érdemelt volna meg bár ha a kettő között kell választani akkor valóban Zelda... Szimplán a jó harcrendszer,korrekt sztori érdekes világ és szerethető főszereplő mellett a játékmenet 10-20 óra után dögunalomba fulladt mert teljesen felejthető mellék szereplők felejhető cselekmény unalmas önismétlő fő és mellékküldetések tették ki a játékidő javát amiben a harcokon kívül a fő küldetésvonalnak voltak néha jobb pillanatai és ennyi. Egyszerűen unalomba fulladt az egész.. Eddig úgy fest nagyot ugrottak ebben...
    A Zelda mellé egyébiránt nem raknám az inkább egy ügyességi kalandjáték rpg elemekkel amiben a fő küldetésszál szuper az apró ötletek amikkel a gameplayt feldobták gondolok itt a fizikára időjárás hatásaira mesterséges intelligenciára és egyéb megoldásokra egyszerűen zseniálisak. De melette borzalmasan untam a mászkálást abban is egy idő után és míg a játék egyik oldala zseniális a másik oldala NEKEM egy dögvész volt főleg mikor a negyvenedik órában is lóra kell ülni és hallgatni ugyan azt az egyetlen rohadt zongoradallamot míg átlovagolok a nagy büdös semmin esetleg egy egy 3 fő által lakott településen megállva, hogy elérjem a következő sztori helyszínt ahol jöhetnek a kb reflexgyakorlat szintű harcok... Vagy bemenjek az N+1 "dungeonba" logikai feladatokat megoldani...

    Annyi volt a közös a két játékban hogy mindkettő openworld és mindkettőt borzalmasan túlpontozták felhájpolták, ezt leszámítva teljesen más a két játék kár egymás mellé tenni őket. Kiváncsi leszek a Zelda tud-e fejlődni amiben gyenge volt, a Horizon eddig úgy fest tudott.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák