Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz BaLee #17473 üzenetére

    Én már ott tartok, hogy fogalmam sincs, melyik update mit hoz, hiába olvasom a changelog-ot...
    Te írod, hogy romlott a teljesítmény, nálam meg stabilizálódott, és most olyan smooth, mint néhány frissítéssel ez előtt volt. Persze vannak drop-ok, de stabilan 120FPS felett vagyok általában, és nincsenek mikrolaggok sem. Van helyette viszont más, több is.

    Mikor a repülőn vagyunk, a csapattársak jelét nem a gépen mutatja, hanem valahol alatta. Apróság, de engem zavar.
    Néha előfordul, hogy a repülőre teleportáláskor nem a repülőn leszek, hanem elkezdek száguldani, kifelé a pályáról a tenger felé. Ilyenkor ugrani sem lehet, csak a legvégén, ahol kidob a gép, de akkor jó helyen vagy, ahol a térkép szerint lenned is kell. Ilyenkor lehet a többiek után menni, ahová ők ugrottak... :(((
    Valamint visszatért a "nagyon hiányzó" bad-modul hiba. Napi párszor, sok (15+) game esetén.

    Egyébként, ahogy olvasom a topikot, néhány esetben annyira eltérő hibákat írnak le sokan, mintha minden gépre egy másik verzió kerülne. Persze, éretem én, hogy nincs két egyforma konfig, na de akkor is... :F

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák