Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    válasz Corsa02 #215119 üzenetére

    Köszi,
    Megnéztem, tavaly, 2 évesen cserélték a fékolajat, így most valóban nem aktuális 3 évesen.

    De hogy akkor a helyi POHU mi a fenét akar csinálni a kocsin "3 éves ellenőrző szerviz" cimén azt nem tudom. Mert listázva kizárólag az olajcsere cuccai vannak.

    A 90 km-el odébb lévő kisváros VW szalonja a 4,5 l Castrol edge LL 0w20 olajat 22 ezerért, a helyi nagy pohu meg 54-ért adja.

    Ez csak az olaj, a munkadíjon van még ennyi.

    Gyakorlatilag van egy 49 és egy 125 ezres ajánlat a kezemben ugyanarra, csak a nagy szalon eljátsza, hogy ez egy 3 éves ellenőrző szerviz+olajcsere. A kicsi meg, hogy olajcsere azt jónapot.

    Lamentáltam már ezen korábban, értem, hogy a kis vw szalon ott veszi a 0w20-at, ahol akarja, míg a pohu a nagy központi beszerzőn keresztül kell vegye, a megyeszékhelyen drágábbak a bérek meg az összes költség, de a 49 és a 125 közt 75 ezer ft van... Nekem meg a jövő héten egy kora délutáni program miatt ígyis úgyis szabin kell legyek 1 napot. Akkor már fogom magam és autózok oda-vissza 190 km-t, 1-1 órát, és "spórolok rajta" 75 ezret.

    És mielőtt bárki félreértené, ha a kocsi 3 éves szervize 750 ezer lenne, szó nélkül fizetném, mint a katonatiszt, csak legyen már egyértelmű, mit és miért kapok a pénzért.

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Új hozzászólás Aktív témák